,

BILARDOWA EKSTRAKLASA już jutro !!!

Końcowe odliczanie dobiega końca. Najlepsze drużynowe rozgrywki już w piątek. Wraca Bilardowa Ekstraklasa.

Bilardowa Ekstraklasa to nie tylko suma umiejętności najlepszych polskich bilardzistów. To także wyjątkowa formuła, która czyni zmagania bardziej nieprzewidywalnymi, a przez to – emocjonującymi.

Pokazał to poprzedni sezon, w którym po raz pierwszy o podziale medali decydował Wielki Finał. Tytuł wywalczył Nosan Kielce, ale Konsalnet Warszawa pokonał dopiero po karnych.

 

Najlepsze drużyny stawiają na zawodników, którzy od lat stanowią o ich sile. Wzmocnili się wicemistrzowie Polski, pozyskując cennego sponsora – firmę Europool. Oprócz ubiegłorocznych finalistów do walki o medale na pewno włączą się zawodnicy DSB tianDe Lubin, powracający do Bilardowej Ekstraklasy – Metal-Fach LP Sokółka i Lipiński Dachy Tomaszów Mazowiecki.

Zawodnicy z województwa łódzkiego okazali się królami polowania na rynku transferowym. Udało im się zakontraktować Mikołaja Ząbeckiego – objawienie ubiegłego sezonu, który świetną dyspozycję zdążył już potwierdzić w tegorocznej rywalizacji.

Bardzo wzmocniła się także ekipa Hulakuli Warszawa, pozyskując Krystiana Ćwikłę.

Tym samym linia demarkacyjna między faworytami, a drużynami walczącymi o utrzymanie w tym roku jest wyjątkowo rozmyta. Z pewnością w jej wyznaczeniu pomoże pierwszych 12 meczów tego sezonu.

Wydaje się, że najciekawsze spotkanie przyniesie sobotni poranek – wówczas zmierzą się Lipiński z Metal-Fachem.

Każdego dnia, od piątku do niedzieli, po cztery mecze. Pierwsze z nich o 9:30. Nowością w tym sezonie będzie stół. Został przygotowany specjalnie na Bilardową Ekstraklasę przez firmę LISSY.

 

Transmisja na żywo dostępna będzie na stronie TVsports.pl.

Wyniki na stronach Polskiej Ligi Bilardowej.

 

 

0 komentarzy:

Dodaj komentarz

Chcesz się przyłączyć do dyskusji?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *