,

L1 – oficjalny stół BILARDOWEJ EKSTRAKLASY

Bilardowa ekstraklasa

Dzisiaj prezentujemy oficjalny stół Bilardowej Ekstraklasy 2019. To zaprojektowany i wykonany właśnie na potrzeby Ekstraklasy zupełnie nowy model „LISSY L1”.

Tworzyła go grupa fachowców z firmy Lissy, która jest nowym Partnerem rozgrywek. To będzie absolutny debiut tego bardzo nowoczesnego modelu profesjonalnego stołu bilardowego. Wykonany z najlepszych materiałów wg norm jakie obowiązują na najważniejszych imprezach na świecie. Stylizacja utrzymana w trzech kolorach połączona z nowoczesnym wyglądem daje naprawdę świetny efekt i jak podkreśla szef firmy Janusz Lissy ma nadzieję, że przypadnie do gustu bardzo wymagającym zawodnikom z Polski.

My wiemy jedno nam on się bardzo podoba i będzie pasował idealnie do całkowicie nowej zabudowy, która również jest przygotowywana na potrzeby rozgrywek.

Co bardzo ważne, zgodnie z ustaleniami pomiędzy PZBil i firmą Lissy, ten właśnie stół, będzie główną nagrodą rzeczową w tegorocznych rozgrywkach. Trafi on do drużyny, która wywalczy tytuł Drużynowego Mistrza Polski 2019.

0 komentarzy:

Dodaj komentarz

Chcesz się przyłączyć do dyskusji?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *