Darmowa dostawa złożonych mebli od 4000 zł

MEBLE Katowice

Odwiedź nasze centrum meblowe lub kup meble online z dostawą do domu

Polecane produkty

Nasz Salon meblowy LISSY w Galerii Nowy Roździeń

Katowice – centrum meblowe Lissy

Odwiedź nasze centrum meblowe lub kup meble online z dostawą do domu

Oferta mebli w Katowicach jest szeroka, jednak nie kompletna. Większość mebli jest masowym produktem o niewyszukanym wzornictwie. Producent mebli Lissy w przeciwieństwie do tych powszechnych trendów stawia na indywidualne rozwiązania, wysokiej jakości wykończenie i unikalny design. Centrum meblowe Lissy w Błachowie i salon firmowy Lissy w Katowicach, to wyjątkowe miejsca na meblowej mapie Śląska. Tutaj właśnie znajdziesz meble idealnie dopasowane do Twoich potrzeb. Centrum meblowe i salon meblowy Lissy oferują wyjątkowe meble oraz konkurencyjne ceny producenta. Z Katowic można w godzinę dojechać do centrum meblowego w Błachowie, w którym przygotowano dla klientów kilkadziesiąt wyjątkowych aranżacji mebli do salonu, jadalni i sypialni. Zapraszamy mieszkańców miasta Katowice do zakupu mebli z Dobrodzienia. Nowoczesne i klasyczne meble klasy premium ze stolicy śląskiego meblarstwa dla mieszkańców stolicy Górnego Śląska.

Meble Katowice - centrum meblowe
Katowice - salon meblowy

Salon meblowy w Katowicach

Szeroka oferta naszego salonu meblowego

Salon meblowy Lissy w Katowicach mieści się w centrum meblowym Nowy Roździeń. Na ekspozycji można zobaczyć meble wypoczynkowe z funkcją spania- sofy, fotele, narożniki, meble do salonu – szafki rtv, komody, stoliki kawowe, meble do jadalni – stoły rozkładane i komfortowe krzesła, a także wielofunkcyjne stoły bilardowe przeznaczone do użytku w domu lub w ogrodzie. Salon meblowy w Katowicach oferuje meble w różnych stylach: od klasycznej, stylowej elegancji, poprzez skandynawską lekkość, a kończąc na stylu loft i ultranowoczesnych szafkach rtv w połysku. Salon meblowy zaprasza klientów, którzy są zainteresowani wykonaniem mebli na wymiar na przykład bibliotek i gabinetów. Na uwagę zasługuje funkcjonalność mebli, która daje użytkownikom dodatkowe możliwości. Za wysoką jakością produktów stoi 25 lat doświadczenia w produkcji mebli i stołów bilardowych, nowoczesny zakład produkcyjny zlokalizowany w okolicach Dobrodzienia, a przede wszystkim świetni fachowcy.

Katowice – sklep meblowy

Stacjonarny oraz internetowy sklep meblowy z dostawą do domu

Stacjonarny oraz internetowy sklep meblowy w Katowicach to nowe możliwości zakupu dla klientów. Co to oznacza w praktyce? Poszukiwania mebli można rozpocząć w internecie i przed podjęciem decyzji o zakupie odwiedzić sklep meblowy, w którym można obejrzeć próbniki kolorów, dotknąć mebli, usiąść na nich i podjąć decyzję o zakupie. Innym sposobem jest obejrzenie mebli w sklepie meblowym i zakup mebli z domu poprzez sklep online z dostawą mebli do domu. Sklep meblowy stacjonarny wrazze sklepem online skraca czas zakupu i poprzez to oszczędza czas. Meble są dostarczane dostarczane do klientów przez wyspecjalizowany transport. Większość mebli jest złożonych, a te które wymagają fachowego montażu, są składane i ustawiane przez wyspecjalizowany serwis producenta. Wysyłka na terenie całego kraju, którą gwarantuje meblowy sklep online i salon stacjonarnyto dobra informacjadla klientów spoza Katowic.

Sklep meblowy w Katowicach

Blog

Outlet – czy warto kupować meble z outletu?

Outlet – czy warto kupować meble z outletu?

Outlety meblowe w ostatnim czasie zyskały bardzo dużą popularność. To idealna opcja dla osób, które …

Stół outdoorowy z ławkami

Stół outdoorowy – praktyczne rozwiązanie i ozdoba tarasu

Stół outdoorowy zaprojektowany w oryginalny sposób i wykonany z odpowiednich materiałów jest zarówno…

Meble outdoorowe

Meble outdoorowe – szerokie przeznaczenie, rodzaje, materiały, style, czyli wszystko co powinieneś wiedzieć przed zakupem mebli do ogrodu

Meble outdoorowe to meble przeznaczone do użytku na zewnątrz, w ogrodzie, na tarasie lub balkonie. S…

Stylowe stoły

Stylowe stoły – ponadczasowy wybór – rodzaje, zastosowanie, materiały, style, kształty i zestawy z krzesłami

Stylowe stoły, czyli takie które są w dobrym stylu lub też są utrzymane w określonym stylu, to bez w…

Profesjonalne doradztwo

Pomoc naszych specjalistów

Szybka realizacja

Produkcja i szybka wysyłka

Darmowa dostawa

od kwoty 4000 zł

100% bezpieczne płatności

AutoPay / Przelewy24 / Kartami