Darmowa dostawa złożonych mebli od 4000 zł

Meble Lissy

Meble Koszalin

Meble klasy premium, które kupisz online z dostawą do domu

Koszalin – centrum meblowe Lissy

Odwiedź nasze centrum meblowe lub kup meble online z dostawą do domu

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą Centrum Meblowego Lissy zlokalizowanego w Koszalinie. Proponowane meble pochodzą z miejscowości Dobrodzień. Już na wstępie pragniemy zaznaczyć, że Dobrodzień to wyjątkowe miejsce na mapie Polski – historia produkcji mebli sięga tu już ponad 200 lat. Proponujemy wysokiej jakości rozwiązania, które łączą w sobie rzemieślnicze tradycje, wartości przekazywane z pokolenia na pokolenie, ale też nowoczesne rozwiązania odpowiadające za trwałość i niepowtarzalny efekt końcowy. Jako producent mebli pragnęliśmy zapewnić Klientom bezproblemowy dojazd do centrum – stąd też centrum znajduje się tuż przy obwodnicy. Będąc w Koszalinie, musisz koniecznie odwiedzić Centrum meblowe. Zapewniamy profesjonalne wsparcie i doradztwo pracowników, którzy dopasują rozwiązania, kolory i rodzaje tkanin do Twoich potrzeb! Sprawdź, jaką ofertę gotowych mebli przygotowaliśmy, ale też które modele możemy wykonać na wymiar, zgodnie z projektem architekta.

Meble Koszalin - centrum meblowe
Salon meblowy Koszalin

Salon meblowy w Koszalinie

Szeroka oferta naszego salonu meblowego

Podjęcie decyzji o budowie czy też kupnie domu lub mieszkania, pociąga za sobą konieczność wykonania kolejnych kroków. Jednym z nich jest zaaranżowanie wystroju wnętrz, bądź też ich zmiana. Planując zakup wyposażenia, warto znaleźć profesjonalny salon meblowy, który nie tylko dostarczy wysokiej jakości rozwiązań, ale też wesprze w doborze konkretnych kolekcji i ich dopasowaniu do gustów Klientów. Prowadzimy salon meblowy w Koszalinie, w którym oferujemy meble w stosunkowo atrakcyjnych cenach, łączące w sobie funkcjonalność i wysoką jakość. Meble od Lissy to wysoki standard, który kryje w sobie nowoczesne i klasyczne rozwiązania. Warto dodać, że hasłem przewodnim salonu meblowego jest „z nami umeblujesz Twój dom”! Proponujemy nie tylko gotowe rozwiązania, ale też możliwość wykonania mebli na wymiar, zgodnie z dostarczonym projektem. W zależności od potrzeb Klienta, oferujemy również usługę montażu, która pozwala szybciej i bez większych problemów zaaranżować wnętrze i cieszyć się jego funkcjonalnością.

Koszalin – sklep meblowy

Stacjonarny oraz internetowy sklep meblowy z dostawą do domu

Lissy to producent mebli, który prowadzi stacjonarny oraz internetowy sklep meblowy w Koszalinie. Rozwiązanie to jest niezwykle komfortowe – zachęcamy Klientów do zapoznania się z pełną ofertą sklepu meblowego w centrum meblowym Lissy, a następnie spokojnego przemyślenia w domowym zaciszu wybranych rozwiązań i dokonania zakupu tych idealnie dopasowanych . Zdajemy sobie sprawę z faktu, że niezwykle ważne jest namacalne sprawdzenie tkanin, komfortu mebli i ich ogólnej jakości – stąd też wyznajemy zasadę, że najlepiej na nich usiąść, dotknąć, zobaczyć „na żywo”. Prowadzimy sklep online z dostawą do domu – proponujemy wysyłkę na terenie całego kraju, dzięki czemu Klienci mogą nabyć wybrane rozwiązania, bez konieczności organizacji transportu. Co więcej – wychodząc naprzeciw oczekiwaniom nabywców, ale też ułatwiając im urządzenie domu, proponujemy wniesienie towaru i ustawienie mebli. Poszukujesz komfortowych foteli, sof, narożników, a może wyjątkowych ław czy stolików kawowych? W przygotowanej ofercie znajdziesz wszystko!

Sklep meblowy Koszalin

Blog

Outlet – czy warto kupować meble z outletu?

Outlet – czy warto kupować meble z outletu?

Outlety meblowe w ostatnim czasie zyskały bardzo dużą popularność. To idealna opcja dla osób, które …

Stół outdoorowy z ławkami

Stół outdoorowy – praktyczne rozwiązanie i ozdoba tarasu

Stół outdoorowy zaprojektowany w oryginalny sposób i wykonany z odpowiednich materiałów jest zarówno…

Meble outdoorowe

Meble outdoorowe – szerokie przeznaczenie, rodzaje, materiały, style, czyli wszystko co powinieneś wiedzieć przed zakupem mebli do ogrodu

Meble outdoorowe to meble przeznaczone do użytku na zewnątrz, w ogrodzie, na tarasie lub balkonie. S…

Stylowe stoły

Stylowe stoły – ponadczasowy wybór – rodzaje, zastosowanie, materiały, style, kształty i zestawy z krzesłami

Stylowe stoły, czyli takie które są w dobrym stylu lub też są utrzymane w określonym stylu, to bez w…

Profesjonalne doradztwo

Pomoc naszych specjalistów

Szybka realizacja

Produkcja i szybka wysyłka

Darmowa dostawa

od kwoty 4000 zł

100% bezpieczne płatności

AutoPay / Przelewy24 / Kartami