Darmowa dostawa złożonych mebli od 4000 zł

Meble Lissy

Meble Tarnowskie Góry

Meble klasy premium, które kupisz online z dostawą do domu

Tarnowskie Góry – centrum meblowe Lissy

Odwiedź nasze centrum meblowe lub kup meble online z dostawą do domu

Meble Tarnowskie Góry – to hasło często wpisywane w wyszukiwarkę internetową przez osoby urządzające swoje domy czy biura. By sprawdzić jakość wybranych mebli dobrze odwiedzić centrum meblowe, w którym można zapoznać się z całym przekrojem różnorodnego asortymentu w jednym miejscu. W Tarnowskich Górach nie ma centrum meblowego Lissy, ale zapraszamy do Błachowa obok Dobrodzienia, gdzie możemy zobaczyć bardzo dużo mebli do urządzenia całego domu, restauracji, biura czy hotelu. Producent mebli z dobrodzieńskimi tradycjami od lat oferuje swoje produkty, ciągle poszerzając ofertę i dopasowując ją do akualnych trendów na rynku meblarskim. Meble są wysokiej jakości, z najlepszych materiałów i w światowym designie. Przegląd oferty można znaleźć na stronie internetowej. Można przez nią uzyskać także wstępną wycenę wybranych modeli. W ofercie m.in. meble tapicerowane, stoły, krzesła, komody, szafki rtv, biblioteki, biurka, barki, łóżka, szafy, stoły bilardowe także ogrodowe.

Meble Tarnowskie Góry - centrum meblowe
Salon meblowy Tarnowskie Góry

Salon meblowy w Tarnowskich Górach

Szeroka oferta naszego salonu meblowego

Najlepszy salon meblowy w Tarnowskich Górach – salon meblowy Lissy, który można odwiedzić bez wychodzenia z domu. Na stronie lissy.pl można zapoznać się z oferowanym asortymentem, zobaczyć najciekawsze realizacje według projektu, uzyskać wycenę i fachowe doradztwo, a także przeczytać ciekawe poradniki i oczywiście zamówić meble. Można też odwiedzić salon meblowy Lissy w Błachowie koło Dobrodzienia osobiście i na miejscu przekonać się o jakości oferowanych przez producenta mebli. Odległość z Tarnowskich Gór nie jest duża i naprawdę warto ją pokonać. Salon meblowy Lissy jest otwarty dla Klientów, wszystkich mebli można dotkąć, sprawdzić ich funkcje, rozkładanie, wybrać kolor z bogatej gamy próbników. Przed zakupem na meblach tapicerowanych najlepiej samemu usiąść i sprawdzić ich miękkość. Wybierając stół bilardowy – można wcześniej oddać na nim strzał i od razu dobrać akcesoria do gry. Można zamówić firmowy transport mebli i stołów bilardowych z opcją wniesienia i montażu na miejscu.

Tarnowskie Góry – sklep meblowy

Stacjonarny oraz internetowy sklep meblowy z dostawą do domu

Stacjonarny oraz internetowy sklep meblowy w Tarnowskiech Górach byłby luksusem – oglądamy asortyment nie wychodząc z domu lub upewniamy się ostatecznie co do podjętej decyzji na miejscu i spokojnie czekamy na dostawę mebli. Taki luksus znajduje się bardzo niedaleko, bo w Błachowie koło Dobrodzienia. Swój sklep meblowy prowadzi tutaj znany producent mebli i stołów bilardowych LissyMeble można zobaczyć na stronie internetowej lissy.pl oraz w salonach firmowych. Możliwa jest wysyłka na terenie całego kraju przez transport firmowy, obejmująca dodatkowo wniesienie i montaż na miejscu. Ten sklep online z dostawą mebli do domu jest polecany przez szerokie grono zadowolonych Klientów. Cały proces zamówienia można przeprowadzić bez wychodzenia z domu. Na wszelkie pytania obsługa odpowiada telefonicznie lub mailowo. Meble Tarnowskie Góry – największy wybór na lissy.pl. W ofercie modne komody, szafki rtv, krzesła, stoły, meble tapicerowane, fotele, narożniki, sofy, biblioteki, biurka, łóżka.

Sklep meblowy Tarnowskie Góry

Blog

Stół outdoorowy z ławkami

Stół outdoorowy – praktyczne rozwiązanie i ozdoba tarasu

Stół outdoorowy zaprojektowany w oryginalny sposób i wykonany z odpowiednich materiałów jest zarówno…

Meble outdoorowe

Meble outdoorowe – szerokie przeznaczenie, rodzaje, materiały, style, czyli wszystko co powinieneś wiedzieć przed zakupem mebli do ogrodu

Meble outdoorowe to meble przeznaczone do użytku na zewnątrz, w ogrodzie, na tarasie lub balkonie. S…

Stylowe stoły

Stylowe stoły – ponadczasowy wybór – rodzaje, zastosowanie, materiały, style, kształty i zestawy z krzesłami

Stylowe stoły, czyli takie które są w dobrym stylu lub też są utrzymane w określonym stylu, to bez w…

Jak wybrać odpowiedni stół z krzesłami?

Jak wybrać odpowiedni stół i krzesła?

Stół i krzesła to bez wątpienia najważniejsze meble w polskich domach. O ich randze świadczy chociaż…

Profesjonalne doradztwo

Pomoc naszych specjalistów

Szybka realizacja

Produkcja i szybka wysyłka

Darmowa dostawa

od kwoty 4000 zł

100% bezpieczne płatności

AutoPay / Przelewy24 / Kartami