O Nas

Firma Lissy zajmuje się produkcją stołów bilardowych i mebli od ponad 25 lat.

Założona przez projektanta wywodzącego się z miasta stolarzy – Dobrodzienia.

Dziś nasze meble można obejrzeć w salonach na terenie całej Polski. Urządzamy mieszkania, biura, hotele, restauracje nie tylko w kraju, ale i w całej Europie.

Marka znana jest w szczególności z produkcji stołów bilardowych oraz mebli o wysokim standardzie Potwierdzeniem znaczącej pozycji firmy w branży meblarskiej
są nie tylko nagrody i wyróżnienia, ale co najcenniejsze, zadowoleni klienci.

Stoły bilardowe spełniają normy światowych organizacji bilardowych (World Pool Billiard Association), a świadczą o tym przyznane przez Polski Związek Bilardowy certyfikaty. Na stołach Lissy rozgrywano oficjalne zawody bilardowe organizowane przez PZBil, a swoje umiejętności prezentował także wielokrotny mistrz świata w trikach bilardowych – Bogdan Wołkowski.

Walory użytkowe stołów bilardowych Lissy są precyzyjnie przemyślane. Poszczególne rozwiązania zaskakują innowacyjnością – jak w przypadku stołu obrotowego Portland. Dodatkowe funkcje w postaci blatów nakrywających, a także szczególna dbałość o formę i wykończenie stołów sprawia, że znakomicie komponują się one w salonie, jadalni bądź gabinecie. Możliwość wybarwienia, a także zestawienia z innymi meblami daje niespotykane możliwości aranżacyjne. Przez co stół Lissy to nie tylko stół bilardowy. To zawsze coś więcej.

Przy tworzeniu mebli myślimy przede wszystkim o dostosowaniu ich do naszych klientów. Dlatego też ciągle pracujemy nad nowymi kolekcjami inspirowanymi zmieniającymi się potrzebami i oczekiwaniami odbiorców.

Nasze meble są równocześnie piękne i zaskakująco funkcjonalne. Cały asortyment
cechuje:

  • modularność – meble można dostosować do indywidualnych potrzeb i oczekiwań,
  • łącznie z wykorzystaniem kombinacji kolorystycznych,
  • wysoka jakość wykonania osiągana dzięki użyciu odpowiednich materiałów i narzędzi do projektowania i wykonania mebli,
  • pogodzenie elegancji i stylu z funkcjonalnością i komfortem,
  • niebanalne rozwiązania pozwalające na wykorzystanie nawet małej przestrzeni i wyzwalające chęć kreatywnej interakcji z otoczeniem.

Naszym Klientom oferujemy nowy wymiar luksusu.