,

Podjęcie współpracy z POLSKIM ZWIĄZKIEM BILARDOWYM

W siedzibie firmy Lissy w Błachowie odbyło się spotkanie Prezesa Polskiego Związku Bilardowego Grzegorza Kędzierskiego oraz właściciela firmy LISSY – Janusza Lissy, dotyczące współpracy podczas rozgrywek Bilardowej Ekstraklasy PZBil. Owocem było podpisanie porozumienia, na mocy którego to właśnie stół zaprojektowany i wykonany w firmie Lissy będzie oficjalnym stołem rozgrywek Ekstraklasy w sezonach 2019-2020.

„Cieszymy się bardzo, że firma p. Janusza chce wykorzystać potencjał naszych rozgrywek i jestem przekonany, że wspólnie uda nam się stworzyć doskonałe warunki do gry dla zawodników, wypromować sport bilardowy oraz produkty nowego partnera” – krótko podsumował Prezes PZBil Grzegorz Kędzierski.

„Raczej nazwałbym siebie starym partnerem, bo przecież współpracowaliśmy już z PZBil kilkanaście lat temu i teraz powracamy do sportu bilardowego. Mam nadzieję miło zaskoczyć zawodników naszym nowym produktem, jakim jest stół turniejowy L1 Lissy Professional Billiard” – dodał z kolei pan Janusz Lissy.

Jak się dowiedzieliśmy, w przyszłym tygodniu zostanie zaprezentowany wspomniany model, specjalnie przygotowanego na rozgrywki Ekstraklasy stołu. Poinformujemy również o „nowościach” jakie będą towarzyszyły rozgrywkom od nowego sezonu – zarówno tych promocyjnych, jak i wyrażonych w nagrodach.

0 komentarzy:

Dodaj komentarz

Chcesz się przyłączyć do dyskusji?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *