,

Podsumowanie pierwszego weekendu BILARDOWEJ EKSTRAKLASY

Trzy drużyny niepokonane. Dwie wciąż czekają na pierwsze zwycięstwa. Nowy sprzęt i oprawa najważniejszych rozgrywek drużynowych w Polsce.

Bilardowa Ekstraklasa zadebiutowała w miniony weekend. Większość zawodników i kibiców była pod wrażeniem nowej oprawy rozgrywek, podobnie jak goszcząca w niedzielę wiceminister Sportu i Turystyki – p. Anna Krupka: „Zdecydowanie bardzo dobra organizacja tej pierwszej kolejki Bilardowej Ekstraklasy. Cieszę się, że ta impreza jest zakrojona na tak szeroką skalę. Cieszę się, że inspirujecie do nauki gry w bilard.”

Pozytywne opinie zebrał również specjalnie przygotowany na rozgrywki Ekstraklasy stół bilardowy L1 LISSY PROFESSIONAL BILLIARD i to zarówno ze względu na wartości estetyczne jak i jakość gry. Wszytsko to plus bardzo oczywiście najwieksze gwiazdy sportu bilardowego w Polsce dało świetny efekt w gościnnej dla rozgrywek bilardowych Galerii Echo w Kielcach.

Porażki nie zaznały te drużyny, które w ciągu pierwszego weekendu Bilardowej Ekstraklasy zaliczyły także pauzę. To także ekipy, które w zeszłym roku awansowały do Wielkiego Finału. W niedzielę status niepokonanych zapewnili sobie zawodnicy Konsalnetu Europool Warszawa i DSB tianDe Lubin. W sobotę – pauzujący w 3. kolejce Mistrzowie Polski – Nosan Kielce.

0 komentarzy:

Dodaj komentarz

Chcesz się przyłączyć do dyskusji?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *