Komfortowe krzesła

Zastanawiasz się nad zakupem krzeseł do swojego domy czy też mieszkania? Nie wiesz jakie krzesła wybrać oraz na co zwrócić uwagę? Poznaj komfortowe krzesła marki Lissy i ciesz się wygodą przy rodzinnym stole.

Meble do sypialni

Meble do sypialni i jej ogólna aranżacja to nie tylko kwestia funkcjonalności czy wygody. W pomieszczeniu tym być może bardziej niż w jakimkolwiek innym istotna jest przytulna i intymna atmosfera. Osiągniemy ją poprzez dobrze dobrany wystrój i wyposażenie.

Biuro, w którym chce się żyć, czyli jak urządzić idealną siedzibę firmy

Dobrze urządzona siedziba firmy to nie tylko komfort pracy, ale również jej większa wydajność. Zapewnienie pracownikom odpowiednich warunków jest kluczowe dla ich efektywności i zadowolenia, a to bezpośrednio przekłada się na zysk. Podpowiemy więc, jak urządzić biuro idealne.

Man cave, czyli jak urządzić idealny pokój do męskich rozrywek

Man cave to anglojęzyczny termin na specjalne miejsce relaksu i zabawy dla mężczyzny. To pomieszczenie, w którym facet może odpocząć po ciężkim dniu pracy i oddać się ulubionym rozrywkom — sam lub z kolegami. W tym artykule skupimy się na tym, jak urządzić idealny man cave.

Wyprzedaż mebli 2019 - outlet promocja

Koniec roku 2019 zbliża się wielkimi krokami, dlatego w salonie meblowym Lissy nie może zabraknąć mega promocji. W zakładce “outlet” znajdziemy mnóstwo cudownych mebli, które urzekają zarówno wyglądem, jak również jakością i ceną. Planujesz zakup nowego łóżka? A może marzy Ci się wspaniały narożnik do salonu lub stolik kawowy klasy premium? Jeśli tak, koniecznie sprawdź, […]

Jaki stół do loftowej jadalni?

Industrialne wnętrza to obecnie hit w świecie trendów aranżacyjnych. Postindustrialne mieszkania, dawniej kojarzące się z ubóstwem, dziś należą do jednych z najdroższych i najbardziej pożądanych lokalizacji. Urzekają prostotą, jakością i niebanalną surowością. I choć o przemysłowych aranżacjach można mówić bez końca, dziś skupimy się na jadalni oraz idealnym stole, który podkreśli klimat i charakter wnętrza.

Jaki materac wybrać do łóżka

Specjaliści szacują, że w łóżku spędzamy 1/3 naszego życia, przy założeniu, że przeciętny człowiek śpi ok. 8 godzin na dobę. Za najważniejszą wartość uznawane jest zdrowie, a by móc się nim cieszyć musimy się wysypiać. Dlatego też inwestycja w dobry materac do łóżka na pewno się opłaci.

Stół rozkładany z krzesłami

Ile miejsca potrzeba na stół? To pytanie zadaje sobie każdy, kto planuje ustawienie mebli w domu. Ekscytujący moment urządzania wnętrza jest bardzo ważny, bo od właściwego rozmieszczenia mebli zależy nasza wygoda. Niestety, często nieświadomie popełniamy błędy i okazuje się, że nie jest tak komfortowo, jak chcieliśmy. Ile miejsca przeznaczyć na stół z krzesłami i jak […]

Stół bilardowy w sanatorium

Sanatorium lub zakład lecznictwa uzdrowiskowego to w Polsce wciąż niezwykle popularne miejsce odpoczynku i rekonwalescencji dla osób z rozmaitymi dolegliwościami. Czas w sanatorium upływa nie tylko na zabiegach leczniczych, ale także na zawieraniu znajomości i poprawie ogólnej kondycji. Doskonałą formą rekreacji oraz integrowania kuracjuszy jest bilard. Jakie przynosi korzyści?

stół bilardowy w domu spokojnej starości

Społeczeństwa europejskie starzeją się. Za kilkanaście lat będziemy mieli ogromną liczbę ludzi w podeszłym wieku. Oznacza to poważne problemy z zapewnieniem odpowiedniej opieki zdrowotnej dla wszystkich osób, które z wiekiem nie są już tak sprawne. Dlatego tak ważna jest kondycja seniorów, którą poprawiają: zdrowy styl życia i aktywności ruchowe. Badania pokazują, że należy do nich […]