Jaki stół do loftowej jadalni?

Industrialne wnętrza to obecnie hit w świecie trendów aranżacyjnych. Postindustrialne mieszkania, dawniej kojarzące się z ubóstwem, dziś należą do jednych z najdroższych i najbardziej pożądanych lokalizacji. Urzekają prostotą, jakością i niebanalną surowością. I choć o przemysłowych aranżacjach można mówić bez końca, dziś skupimy się na jadalni oraz idealnym stole, który podkreśli klimat i charakter wnętrza.

Jaki materac wybrać do łóżka

Specjaliści szacują, że w łóżku spędzamy 1/3 naszego życia, przy założeniu, że przeciętny człowiek śpi ok. 8 godzin na dobę. Za najważniejszą wartość uznawane jest zdrowie, a by móc się nim cieszyć musimy się wysypiać. Dlatego też inwestycja w dobry materac do łóżka na pewno się opłaci.

Stół rozkładany z krzesłami

Ile miejsca potrzeba na stół? To pytanie zadaje sobie każdy, kto planuje ustawienie mebli w domu. Ekscytujący moment urządzania wnętrza jest bardzo ważny, bo od właściwego rozmieszczenia mebli zależy nasza wygoda. Niestety, często nieświadomie popełniamy błędy i okazuje się, że nie jest tak komfortowo, jak chcieliśmy. Ile miejsca przeznaczyć na stół z krzesłami i jak […]

Stół bilardowy w sanatorium

Sanatorium lub zakład lecznictwa uzdrowiskowego to w Polsce wciąż niezwykle popularne miejsce odpoczynku i rekonwalescencji dla osób z rozmaitymi dolegliwościami. Czas w sanatorium upływa nie tylko na zabiegach leczniczych, ale także na zawieraniu znajomości i poprawie ogólnej kondycji. Doskonałą formą rekreacji oraz integrowania kuracjuszy jest bilard. Jakie przynosi korzyści?

stół bilardowy w domu spokojnej starości

Społeczeństwa europejskie starzeją się. Za kilkanaście lat będziemy mieli ogromną liczbę ludzi w podeszłym wieku. Oznacza to poważne problemy z zapewnieniem odpowiedniej opieki zdrowotnej dla wszystkich osób, które z wiekiem nie są już tak sprawne. Dlatego tak ważna jest kondycja seniorów, którą poprawiają: zdrowy styl życia i aktywności ruchowe. Badania pokazują, że należy do nich […]

Zarobkowe stoły bilardowe

Prowadzisz hotel, pensjonat, restaurację, pub albo bar? Jeśli zarządzasz ośrodkiem wypoczynkowym lub agroturystyką i szukasz dodatkowych źródeł dochodów, pomyśl o zarabianiu na stołach bilardowych. Wszystkie nasze stoły bilardowe mogą przynieść dodatkowe zyski. Jeśli jednak chcesz zacząć od czegoś skromniejszego, mamy popularną serię Economic. Podpowiadamy też, jak znaleźć odpowiedni zarobkowy stół bilardowy i rozpocząć wynajem.

Meble do pokoju dziennego Diamond

Jakie kupić meble do pokoju dziennego – coraz więcej osób uważa, że podjęcie decyzji jest niezwykle trudne. Połączenie funkcjonalnych, trwałych oraz estetycznie wyglądających mebli to nie lada wyzwanie. Podpowiadamy, czym się kierować. Czytaj dalej

Aranżacja ogrodu - stół ogrodowy 3w1

Szukasz atrakcyjnego i funkcjonalnego mebla ogrodowego, który sprawi, że Twój ogród zamieni się w doskonałe miejsce do spędzania kameralnych wieczorów oraz urządzania hucznych imprez? Poznaj jeden z ciekawszych mebli ogrodowych, które ostatnimi czasy podbijają zagraniczne rynki.

Aranżacja ogrodu - stół ogrodowy 3w1

Wiosna zbliża się wielkimi krokami. Jest to doskonały czas na to, by pomyśleć o zaaranżowaniu ogrodu i przydomowych terenów zielonych. Szukasz atrakcyjnych wizualnie, trwałych i funkcjonalnych mebli, które sprawią, że ogród przy Twoim hotelu, restauracji, domu lub lokalu usługowym nabierze charakteru? Poznaj ogrodowe stoły bilardowe Lissy.

Meble do biblioteki w domu

Wykonujesz prestiżowy zawód? Nie chcesz zmagać się z biurową codziennością? Dzisiejsza technologia pozwala z powodzeniem wykonywać obowiązki w domowym gabinecie. Aby mieć pełen komfort pracy w domu, musisz pamiętać, że odpowiednie meble to połowa sukcesu. A może nawet więcej… Czytaj dalej