Stół bilardowy CEZAR 6ft

10 261,00  z VAT

Wygląd stołu bilardowego Cezar 6ft utrzymany jest w stylistyce country. Powierzchnia drewna została celowo poddana zabiegowi postarzania, dlatego stół wygląda jak wykonany z kilkusetletniego drewna.

 • * Wybarwienia drewna
  *Rodzaj płyty stołu bilardowego (Pole gry)

  W przypadku płyty stołu bilardowego maja Państwo do wyboru "Płytę meblową (bez dopłaty)" oraz "Płytę kamienną (za dopłatą)".

  Sukno zalecane do płyty meblowej
  * Blat nakrywający stół bilardowy - opcja stołu biesiadnego
 • Sukno zalecane do płyty kamiennej

  W przypadku płyty kamiennej maja Państwo do wyboru sukno "Sukno Speedball (bez dopłaty)" oraz "Sukna Iwan Simonis (za dopłatą)".

  *Blat nakrywający stół bilardowy - opcja stołu do tenisa
  * Wybarwienia blatu nakrywającego
Poprzednia najniższa cena (ostatnie 30 dni): 10 261,00 
Producent: Lissy
Bezpieczne płatności i korzystne raty

płatności

Stół bilardowy CEZAR 6ft – Lissy

 • Stabilny stół bilardowy – Stół ma stabilną konstrukcję. Wykonany jest z litego drewna dębowego postarzanego. W rozmiarze 6 i 7 ft stół ma 4 nogi.
 • Płyta grająca – Do wyboru jest profesjonalna płyta grająca kamienna z łupka o grubości 19 mm lub płyta meblowa, która charakteryzuje się mniejszą wagą i szybkością gry.
 • Stół jadalny – Stół bilardowy po nakryciu 3-częściowymi blatami można błyskawicznie zmienić w stół do jadalni. Przy stole może usiąść 12 osób.
 • Stół do tenisa – Na stół można nałożyć 2-częściowy blat do tenisa o wymiarze 275 x 153 cm.
 • Stojak na blaty – Podczas gry blat nakrywajacy można odłożyć do stojaka na blaty ustawianego pod ścianą.
 • Wykończenie – Stół jest wykonany z dbałością o szczegóły. Jego powierzchnia jest pokryta wysokiej jakości lakierem.

Wygląd stołu bilardowego Cezar 6ft utrzymany jest w stylistyce country. Powierzchnia drewna została celowo poddana zabiegowi postarzania, dlatego stół wygląda jak wykonany z kilkusetletniego drewna. Wysokiej jakości materiały i sposób wykonania gwarantują użytkowanie stołu Cezar przez wiele pokoleń! Stół wykonujemy z litego drewna dębowego. Dostępny jest w czterech rozmiarach – 6ft, 7ft – na czterech nogach, 8ft i 9ft – na 6 nogach. W ofercie posiadamy całą gamę dostępnych kolorów. Stoły są standardowo malowane i lakierowane. Standardowo proponujemy sukno bilardowe w kolorze zielonym, niebieskim lub bordowym. Sukno w innym kolorze do wyboru z szerokiej oferty firmy Simonis – dla stołów z płytą grająca kamienną. Płyta grająca kamienna z łupka włoskiego ma grubość zależną od wielkości stołu: 6ft – 19 mm, 7ft – 19 mm, 8ft – 22 mm, 9 ft – 25,4 mm. Dostępna jest również lżejsza wersja z płytą grającą meblową, przeznaczona dla amatorów. Ten profesjonalny stół bilardowy, na którym możliwe jest rozegranie turnieju bilardowego, można przy pomocy kilku ruchów przekształcić w duży stół biesiadny, przy którym wygodnie może zasiąść nawet 12 osób. Stoły mogą być zamawiane z blatami nakrywającymi: drewnianym lub do gry w tenisa stołowego.

Dane techniczne

Termin dostawy

Termin dostawy: 8 tygodni

Model

Cezar

Rozmiar

6ft

Wymiary zewnętrzne [cm]

213 x 122

Wymiary pola gry [cm]

182 x 91

Waga stołu z płytą grającą meblową

100 kg

Waga stołu z płytą grającą kamienną

200 kg

FAQ

Czy stół jest dobrej jakości?

Stoły bilardowe Lissy są wykonywane z twardego drewna. Wysokiej jakości podzespoły, właściwa konstrukcja i połączenia gwarantują użytkowanie przez wiele lat.

Gdzie jest produkowany stół bilardowy?

Stół bilardowy Lissy to polski produkt, który powstaje w zakładzie o ponad 30-letniej tradycji.

Czy i jak jest dostarczany do domu stół bilardowy?

Stół bilardowy jest dostarczany wyspecjalizowanym transportem pod wskazany adres.

Czy firma zapewnia wniesienie stołu bilardowego?

Kierowcy pomagają wnieść stół bilardowy do mieszkania, jednak ze względu na wagę kupujący powinien zorganizować wystarczającą ilość osób do wniesienia: 2 osoby do stołów 5-6 ft, 4 osoby do stołów 7-8 ft i 6 osób do stołu 9 ft.

Kto montuje stół bilardowy?

Stół bilardowy jest montowany i poziomowany przez serwis Lissy. Wymagana jest też pomoc dodatkowych osób ze strony kupującego.

Kiedy odbywają się dostawy?

Dostawy odbywają się od poniedziałku do piątku. Szczegółowe godziny dostawy są ustalane telefonicznie z odpowiednim wyprzedzeniem.

Gdzie można zobaczyć stoły bilardowe Lissy?

Stoły bilardowe Lissy można zobaczyć w siedzibie producenta w Błachowie.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Stół bilardowy CEZAR 6ft”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *