Stół bilardowy PALERMO 5ft

7 611,00  z VAT

Charakterystyczne dla stołu bilardowego Palermo są jego wygięte nogi. Forma stołu utrzymana jest w stylu klasycznym. Do produkcji tego wysokiej klasy stołu używane są sprawdzone materiały: drewno bukowe i masywne drewno dębowe.

 • * Wybarwienia drewna

  Dopłata za wykonanie stołu  w dębie +25% (dla stołów wykonanych standardowo w buku).

  *Rodzaj płyty stołu bilardowego (Pole gry)

  W przypadku płyty stołu bilardowego maja Państwo do wyboru "Płytę meblową (bez dopłaty)" oraz "Płytę kamienną (za dopłatą)".

  Sukno zalecane do płyty meblowej
  * Blat nakrywający stół bilardowy - opcja stołu biesiadnego
 • Sukno zalecane do płyty kamiennej

  W przypadku płyty kamiennej maja Państwo do wyboru sukno "Sukno Speedball (bez dopłaty)" oraz "Sukna Iwan Simonis (za dopłatą)".

  *Blat nakrywający stół bilardowy - opcja stołu do tenisa
  * Wybarwienia blatu nakrywającego

  Dopłata za wykonanie blatu nakrywającego w dębie +25% (dla stołów wykonanych standardowo w buku).

Poprzednia najniższa cena (ostatnie 30 dni): 7 611,00 
Producent: Lissy
Bezpieczne płatności i korzystne raty

płatności

Stół do bilarda PALERMO 5ft – Lissy

 • Stabilny stół bilardowy – Konstrukcja stołu jest lekka i nie przytłacza. Stół wykonany jest z litego drewna bukowego lub dębowego.
 • Płyta grająca – Do wyboru jest profesjonalna płyta grająca kamienna z łupka o grubości 19 mm lub płyta meblowa, która charakteryzuje się mniejszą wagą i szybkością gry.
 • Stół jadalny – Stół bilardowy po nakryciu 3-częściowymi blatami można błyskawicznie zmienić w stół do jadalni. Przy stole może usiąść 10 osób.
 • Stół do tenisa – Na stół można nałożyć 2-częściowy blat do tenisa o wymiarze 275 x 153 cm.
 • Uchwyt na blaty – Podczas gry blat nakrywajacy 3-częściowy można odłożyć na uchwyt na blaty montowany pod stołem. Po nakryciu stołu blatem uchwyt można złożyć, żeby nie przeszkadzał przy siedzeniu.
 • Wykończenie – Stół jest wykonany z dbałością o szczegóły. Jego powierzchnia jest pokryta wysokiej jakości lakierem.

Charakterystyczne dla stołu bilardowego Palermo są jego wygięte nogi. Forma stołu utrzymana jest w stylu klasycznym. Do produkcji tego wysokiej klasy stołu używane są sprawdzone materiały: drewno bukowe i masywne drewno dębowe. Kolor drewna i tkanin mogą być wybrane spośród oferowanych przez nas wzorów. Ten stół doskonale komponuje się z meblami klasycznymi. Stół ten, podobnie jak każdy z naszych stołów, jest profesjonalnym stołem do gry w bilard, a zarazem po nakryciu go blatem, pięknym i funkcjonalnym stołem jadalnianym. W ofercie posiadamy całą gamę dostępnych kolorów. Stoły są standardowo malowane i lakierowane. Standardowo proponujemy sukno bilardowe w kolorze zielonym, niebieskim lub bordowym. Sukno w innym kolorze do wyboru z szerokiej oferty firmy Simonis. Płyta grająca kamienna z łupka włoskiego ma grubość zależną od wielkości stołu: 5, 6, 7ft – 19 mm, 8ft – 22 mm. Dostępna jest również lżejsza wersja z płytą grającą meblową, przeznaczona do amatorskiej gry w bilard. Stoły mogą być zamawiane z blatami nakrywającymi: drewnianym lub do tenisa stołowego.

Dane techniczne

Termin dostawy

Termin dostawy: 8 tygodni

Model

Palermo

Rozmiar

5ft

Wymiary zewnętrzne [cm]

196 x 116

Wymiary pola gry [cm]

160 x 80

Waga stołu z płytą grającą meblową

90 kg

Waga stołu z płytą grającą kamienną

170 kg

FAQ

Czy stół jest dobrej jakości?

Stoły bilardowe Lissy są wykonywane z twardego drewna. Wysokiej jakości podzespoły, właściwa konstrukcja i połączenia gwarantują użytkowanie przez wiele lat.

Gdzie jest produkowany stół bilardowy?

Stół bilardowy Lissy to polski produkt, który powstaje w zakładzie o ponad 30-letniej tradycji.

Czy i jak jest dostarczany do domu stół bilardowy?

Stół bilardowy jest dostarczany wyspecjalizowanym transportem pod wskazany adres.

Czy firma zapewnia wniesienie stołu bilardowego?

Kierowcy pomagają wnieść stół bilardowy do mieszkania, jednak ze względu na wagę kupujący powinien zorganizować wystarczającą ilość osób do wniesienia: 2 osoby do stołów 5-6 ft, 4 osoby do stołów 7-8 ft i 6 osób do stołu 9 ft.

Kto montuje stół bilardowy?

Stół bilardowy jest montowany i poziomowany przez serwis Lissy. Wymagana jest też pomoc dodatkowych osób ze strony kupującego.

Kiedy odbywają się dostawy?

Dostawy odbywają się od poniedziałku do piątku. Szczegółowe godziny dostawy są ustalane telefonicznie z odpowiednim wyprzedzeniem.

Gdzie można zobaczyć stoły bilardowe Lissy?

Stoły bilardowe Lissy można zobaczyć w siedzibie producenta w Błachowie.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Stół bilardowy PALERMO 5ft”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *