Stół bilardowy PORTLAND METALOWY 7ft

15 609,00  z VAT

Obrotowy stół bilardowy Portland Metalowy – pokój do gry w bilard i jadalnia bez żadnych kompromisów! Innowacją jest zastosowanie obrotowego blatu.

 • *Wybarwienia (ramy i blatu)
  *Wybarwienia postumentu (nogi)
  *Rodzaj płyty stołu bilardowego (Pole gry)

  W przypadku płyty stołu bilardowego maja Państwo do wyboru "Płytę meblową (bez dopłaty)" oraz "Płytę kamienną (za dopłatą)".

  Sukno zalecane do płyty meblowej
 • Sukno zalecane do płyty kamiennej

  W przypadku płyty kamiennej maja Państwo do wyboru sukno "Sukno Speedball (bez dopłaty)" oraz "Sukna Iwan Simonis (za dopłatą)".

  *Blat nakrywający stół bilardowy - opcja stołu do tenisa
  *Kółka do stołu
Poprzednia najniższa cena (ostatnie 30 dni): 15 609,00 
Bezpieczne płatności i korzystne raty

płatności

Obrotowy stół do bilarda Portland metalowy 7ft – Lissy

 • Obrotowy stół bilardowy – Konstrukcja stołu jest metalowa, ale forma jest wyjątkowo lekka. Funkcję stołu można zmienić obracając część środkową.
 • Płyta grająca – Do wyboru jest profesjonalna płyta grająca kamienna z łupka o grubości 19 mm lub płyta meblowa, która charakteryzuje się mniejszą wagą i szybkością gry.
 • Stół jadalny – Blat jadalny jest zamocowany w stole na stałe. Wystarczy obrócić środkową część o 180 stopni. Przy stole może usiąść 12 osób.
 • Stół do tenisa – Na stół można nałożyć 2-częściowy blat do tenisa o wymiarze 275 x 153 cm.
 • Uchwyt na blaty – Podczas gry blat nakrywajacy 3-częściowy można odłożyć na uchwyt na blaty montowany pod stołem. Po nakryciu stołu blatem uchwyt można złożyć, żeby nie przeszkadzał przy siedzeniu.
 • Stół na kółkach – Stół może być wyposażony w kółka i mieć możliwość przestawiania.
 • Wykończenie – Stół jest wykonany z dbałością o szczegóły. Jego powierzchnia jest pokryta wysokiej jakości lakierem.

Innowacją jest zastosowanie obrotowego blatu. Aby zmienić funkcję stołu trzeba tylko odblokować płytę i obrócić ją wokół własnej osi, a następnie ponownie zablokować płytę. Zmiana nie wymaga użycia wiele siły. Dzięki temu możesz grać w bilard kiedy tylko masz na to ochotę, nie poświęcając przygotowaniom zbyt wiele czasu. Takie rozwiązanie jest optymalne w pomieszczeniach o ograniczonej przestrzeni – nie trzeba mieć ani miejsca na dwa stoły ani gospodarować dodatkowego miejsca na przechowywanie blatów nakrywających.

Dostępne rozmiary stołu to 5, 6, 7 i 8 ft. Stół może być wyposażony w płytę grającą kamienną z łupka włoskiego lub w meblową. Ten prestiżowy i wielofunkcyjny stół sprawdzi się w salonie, jadalni czy sali konferencyjnej. Zaprojektowanie tego stołu było możliwe dzięki ponad 25-letniemu doświadczeniu w produkcji stołów bilardowych. Jego konstrukcja to połączenie wysokiej jakości materiałów z imponującą elegancją. Solidne wykonanie jest gwarancją spędzania przyjemnie czasu podczas gry w bilard przez długie lata. Postument stołu wykonany jest z metalu malowanego w białym lub czarnym półmacie. Istnieje możliwość pomalowania na inny kolor z palety RAL. Blat oraz rama stołu mogą być również wykonane z drewna i forniru bukowego lub dębowego w kilku wybarwieniach do wyboru oraz w białym lub czarnym półmacie. Dzięki dostępnej gamie kolorów stół będzie pasował do każdego wnętrza.

Stół bilardowy Portland otrzymał m.in. nagrodę Dobry Design w kategorii: Przestrzeń kuchni i jadalni. Wzór chroniony prawem wspólnotowym nr 001893462-0001.

Dane techniczne

Termin dostawy

Termin dostawy: 8 tygodni

Model

Portland metalowy

Rozmiar

7ft

Wymiary zewnętrzne [cm]

256 x 136

Wymiary pola gry [cm]

198 x 99

Waga stołu z płytą grającą meblową

Waga stołu z płytą grającą kamienną

FAQ

Czy stół jest dobrej jakości?

Stoły bilardowe Lissy są wykonywane z twardego drewna. Wysokiej jakości podzespoły, właściwa konstrukcja i połączenia gwarantują użytkowanie przez wiele lat.

Gdzie jest produkowany stół bilardowy?

Stół bilardowy Lissy to polski produkt, który powstaje w zakładzie o ponad 30-letniej tradycji.

Czy i jak jest dostarczany do domu stół bilardowy?

Stół bilardowy jest dostarczany wyspecjalizowanym transportem pod wskazany adres.

Czy firma zapewnia wniesienie stołu bilardowego?

Kierowcy pomagają wnieść stół bilardowy do mieszkania, jednak ze względu na wagę kupujący powinien zorganizować wystarczającą ilość osób do wniesienia: 2 osoby do stołów 5-6 ft, 4 osoby do stołów 7-8 ft i 6 osób do stołu 9 ft.

Kto montuje stół bilardowy?

Stół bilardowy jest montowany i poziomowany przez serwis Lissy. Wymagana jest też pomoc dodatkowych osób ze strony kupującego.

Kiedy odbywają się dostawy?

Dostawy odbywają się od poniedziałku do piątku. Szczegółowe godziny dostawy są ustalane telefonicznie z odpowiednim wyprzedzeniem.

Gdzie można zobaczyć stoły bilardowe Lissy?

Stoły bilardowe Lissy można zobaczyć w siedzibie producenta w Błachowie.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Stół bilardowy PORTLAND METALOWY 7ft”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *