Stół bilardowy PORTO 7ft

8 942,00  z VAT

Stół bilardowy Porto ma elegancki wygląd nawiązujący do stylu włoskiego. Stół łączy w sobie profesjonalny stół bilardowy i elegancki stół jadalny.

Rozmiar: 7ft
 • * Wybarwienia drewna
  *Rodzaj płyty stołu bilardowego (Pole gry)

  W przypadku płyty stołu bilardowego maja Państwo do wyboru "Płytę meblową (bez dopłaty)" oraz "Płytę kamienną (za dopłatą)".

  Sukno zalecane do płyty meblowej
  * Blat nakrywający stół bilardowy - opcja stołu biesiadnego
 • Sukno zalecane do płyty kamiennej

  W przypadku płyty kamiennej maja Państwo do wyboru sukno "Sukno Speedball (bez dopłaty)" oraz "Sukna Iwan Simonis (za dopłatą)".

  *Blat nakrywający stół bilardowy - opcja stołu do tenisa
  * Wybarwienia blatu nakrywającego

  Dopłata za wykonanie blatu nakrywającego w dębie +25% (dla stołów wykonanych standardowo w buku).

Poprzednia najniższa cena (ostatnie 30 dni): 8 942,00 
Producent: Lissy
Bezpieczne płatności i korzystne raty

płatności

Stół do bilarda PORTO 7ft – Lissy

 • Stabilny stół bilardowy – Konstrukcja stołu jest lekka i nie przytłacza. Stół wykonany jest z litego drewna bukowego lub dębowego.
 • Płyta grająca – Do wyboru jest profesjonalna płyta grająca kamienna z łupka o grubości 19 mm lub płyta meblowa, która charakteryzuje się mniejszą wagą i szybkością gry.
 • Stół jadalny – Stół bilardowy po nakryciu 3-częściowymi blatami można błyskawicznie zmienić w stół do jadalni. Przy stole może usiąść 12 osób.
 • Stół do tenisa – Na stół można nałożyć 2-częściowy blat do tenisa o wymiarze 275 x 153 cm.
 • Uchwyt na blaty – Podczas gry blat nakrywajacy 3-częściowy można odłożyć na uchwyt na blaty montowany pod stołem. Po nakryciu stołu blatem uchwyt można złożyć, żeby nie przeszkadzał przy siedzeniu.
 • Wykończenie – Stół jest wykonany z dbałością o szczegóły. Jego powierzchnia jest pokryta wysokiej jakości lakierem.

Stół bilardowy Porto ma elegancki wygląd nawiązujący do stylu włoskiego. Stół łączy w sobie profesjonalny stół bilardowy i elegancki stół jadalny. Użytkownik może za pomocą kilku ruchów przekształcić jeden w drugi – zakładając lub ściągając blat nakrywający wykonany z płyt fornirowanych naturalną okleiną. Kupując ten stół posiada się dwa produkty: najwyższej jakości stół do gry w bilard oraz stół jadalny, przy którym można wygodnie ugościć nawet 12 osób. Warto zobaczyć zdziwienie gości, którzy po zdjęciu blatów zobaczą, że zjedli kolację na stole bilardowym! Stół standardowo wykonujemy z litego drewna bukowego w rozmiarach 5ft, 6ft, 7ft, 8ft. W ofercie posiadamy szeroką gamę dostępnych kolorów. Stoły są standardowo malowane i lakierowane. Standardowo proponujemy sukno bilardowe w kolorze zielonym, niebieskim lub bordowym. Sukno w innym kolorze do wyboru z szerokiej oferty firmy Simonis. Płyta grająca kamienna z łupka włoskiego ma grubość zależną od wielkości stołu: 5ft- 19mm, 6ft – 19 mm, 7ft – 19 mm, 8ft – 22 mm. Dostępna jest również amatorska wersja z płytą grającą meblową. Stoły mogą być zamawiane z blatami nakrywającymi: drewnianym lub do tenisa stołowego. Pod stołem można zamontować bardzo praktyczny, podwieszany uchwyt na blaty.

Dane techniczne

Termin dostawy

Termin dostawy: 8 tygodni

Model

Porto

Rozmiar

7ft

Wymiary zewnętrzne [cm]

236 x 136

Wymiary pola gry [cm]

198 x 99

Waga stołu z płytą grającą meblową

120 kg

Waga stołu z płytą grającą kamienną

240 kg

FAQ

Czy stół jest dobrej jakości?

Stoły bilardowe Lissy są wykonywane z twardego drewna. Wysokiej jakości podzespoły, właściwa konstrukcja i połączenia gwarantują użytkowanie przez wiele lat.

Gdzie jest produkowany stół bilardowy?

Stół bilardowy Lissy to polski produkt, który powstaje w zakładzie o ponad 30-letniej tradycji.

Czy i jak jest dostarczany do domu stół bilardowy?

Stół bilardowy jest dostarczany wyspecjalizowanym transportem pod wskazany adres.

Czy firma zapewnia wniesienie stołu bilardowego?

Kierowcy pomagają wnieść stół bilardowy do mieszkania, jednak ze względu na wagę kupujący powinien zorganizować wystarczającą ilość osób do wniesienia: 2 osoby do stołów 5-6 ft, 4 osoby do stołów 7-8 ft i 6 osób do stołu 9 ft.

Kto montuje stół bilardowy?

Stół bilardowy jest montowany i poziomowany przez serwis Lissy. Wymagana jest też pomoc dodatkowych osób ze strony kupującego.

Kiedy odbywają się dostawy?

Dostawy odbywają się od poniedziałku do piątku. Szczegółowe godziny dostawy są ustalane telefonicznie z odpowiednim wyprzedzeniem.

Gdzie można zobaczyć stoły bilardowe Lissy?

Stoły bilardowe Lissy można zobaczyć w siedzibie producenta w Błachowie.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Stół bilardowy PORTO 7ft”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *