Stół piłkarzyki na żetony Olympic osie teleskopowe

5 549,00  z VAT

Stół piłkarzyki Olympic na żetony z osiami teleskopowymi to idealny wybór do pokoju relaksu w biurze, do hotelu, pensjonatu czy domu prywatnego. Elegancki wygląd i funkcjonalność to jego zalety.

Brak w magazynie

Producent: Garlando
Bezpieczne płatności i korzystne raty

płatności

Stół piłkarzyki na żetony OLYMPIC osie teleskopowe jest dedykowany

Obudowa zbudowana ze sklejki wielowarstwowej pokrytej laminatem z tworzywa sztucznego. Solidność zastosowanych materiałów i grubość 3 cm sprawiają, że konstrukcja jest wyjątkowo trwała. Kolor: u góry pas z efektem wrzośca, a na dole pas czarny. Konstrukcja stołu jest montowana za pomocą systemu metalowych zawiasów zabezpieczonych śrubami, bez użycia klejów, które utrudniałyby wymianę części. Piłeczki są wprowadzane ręcznie na pole gry za pomocą windy znajdującej się z boku stołu obok mechanizmu wrzutowego. System nie jest dostępny z zewnątrz, aby zapobiec kradzieży piłek. Nogi z drewna bukowego ze zmywalną farbą teksturowaną. Znaczna grubość – 5 centymetrów – gwarantuje doskonałą stabilność na ziemi. Średnica osi to 16 mm, wykonane są ze stali ciągnionej o zwiększonej odporności na skręcanie z chromowanym rdzeniem. Jakość zastosowanego materiału o grubości ścianki 2,2 mm zapobiega zginaniu się osi, zachowując idealny kształt przez długi czas Możliwe jest otwarcie stołu do piłki nożnej, aby uzyskać dostęp do wnętrza. Przy otwartych piłkarzykach pole gry można oddzielić od górnej części mebla, otwierając dwie śruby, aby ułatwić czyszczenie i ewentualną wymianę części.

Zastosowane osie teleskopowe gwarantują większe bezpieczeństwo. W osiach teleskopowych grill o mniejszej średnicy wsuwa się w grill z chłopkami, których koniec wchodzi do obudowy stołu. Zdecydowanie zalecany wybór jeśli użytkownikami są dzieci. Liczydła punktów są w kolorach postaci. Po obu stronach stolika znajdują się uchwyty na napoje.

Stolik do piłkarzyków Olympic standardowo jest wyposażony we wrzutnik monet regulowany dla każdego rodzaju monety lub żetonu. Dostępne są następujące opcje wrzutnika monet: wrzutnik z licznikiem monet, wrzutnik z zabezpieczonym licznikiem monet, wrzutnik z zabezpieczonym licznikiem monet i wypychacz. Olympic można również używać z wyłączonym mechanizmem monet, aby grać za darmo. Osie są przymocowane do obudowy za pomocą nylonowych kołnierzy zawierających łożysko kulkowe. Stalowe łożyska kulkowe wewnątrz tulei, które mocują osie do stołu, znacznie poprawiają gładkość prętów: zwiększa prędkość, a tym samym przyjemność gry, jednocześnie zmniejszając obciążenie nadgarstków graczy. Postacie są jednokolorowe z tworzywa sztucznego (moplen) stylizowane na postać ludzką nie poruszają się, doskonale utrzymują swoją pozycję. Kolor: czerwony i niebieski. Boisko ze szkła hartowanego (o grubości 5 mm) z matowym piaskowaniem, które eliminuje wszelkie odbicia spowodowane szklaną pokrywą. Zielone tło trawnika z białymi liniami, które odtwarzają teren stadionu. Zewnętrzna strona drzwi pokryta jest alucynkiem, bardzo mocnym stopem aluminium i cynku, który zapobiega powstawaniu wgnieceń nawet po wielu grach. Pole gry jest całkowicie przykryte hartowanym górnym szkłem, które łagodzi hałas gry i uniemożliwia manipulowanie podczas gry, jednocześnie zapobiegając możliwości wypadnięcia piłki z pola gry. 10 standardowych pomarańczowych piłek dostarczanych jest z każdym stołem.

 

Dodatkowe informacje o wymiarach:

Długość : 150 cm

Szerokość : 76 cm

Szerokość z osiami teleskopowymi : 110 cm

Wysokość : 90,5 cm

Dane techniczne

Waga100 kg
Wymiary110 × 150 × 91 cm
Producent

Garlando

Waga

100

Szerokość

150

Wysokość

91

Głębokość

110