Darmowa dostawa złożonych mebli od 4000 zł

Stoły bilardowe Białystok

Kup stół bilardowy online z dostawą do domu lub biura

Białystok – stoły bilardowe Lissy

Stoły do bilarda – turniejowe, domowe, ogrodowe

Białystok to piękne miasto, w którym stoły bilardowe Lissy od lat goszczą w domach i biurach wielu pasjonatów gry w bilard. Polski producent stołów bilardowych Lissy od prawie 30 lat produkuje wysokiej klasy stoły bilardowe. Specjalnością są stoły bilardowe do domu oraz stoły bilardowe biurowe, których jest najwięcej w ofercie. Wyposażyć je można w blaty nakrywające jadalniane, konferencyjne lub do tenisa stołowego, które dają im dodatkową funkcję. W latach 2020 i 2021 turniejowe stoły bilardowe od Lissy były używane podczas rozgrywek Bilardowej Ekstraklasy w Polsce. Hitem sezonu wiosenno-letniego są stoły bilardowe ogrodowe, które można przechowywać na tarasie przez cały sezon. Wymarzony stół bilardowy w Białymstoku najwygodniej można zakupić w sklepie internetowym na stronie lissy.pl. Skorzystać można z poradnika “Jak wybrać odpowiedni stół bilardowy“, dostępnych konfiguratorów oraz pomocy doradców klienta dostępnych mailowo lub telefonicznie.

Stoły bilardowe turniejowe, domowe, ogrodowe w Białymstoku
Białystok - stoły do bilarda 5ft, 6ft, 7ft, 8ft, 9ft, turniejowe

Stoły do bilarda w Białymstoku

Stoły bilardowe 5ft, 6ft, 7ft, 8ft, 9ft, turniejowe

Stoły do bilarda w Białymstoku można zamówić online na stronie lissy.pl. Ogromny wybór modeli, rozmiarów i kolorów stołów bilardowych oraz akcesoriów do bilarda pozwala zakupić wszystko w jednym miejscu. Każdy znajdzie tutaj swój wymarzony stół do bilarda. Dla profesjonalistów przygotowaliśmy turniejowe stoły bilardowe, na których były rozgrywane zawody Bilardowej Ekstraklasy. Do domów prywatnych, biur, restauracji i hoteli polecamy wielofunkcyjne stoły do bilarda 3w1 lub 2w1. Dodatkowe blaty nakrywające przekształcają je w stoły jadalne, konferencyjne lub do tenisa stołowego. Stół bilardowy nie musi zajmować całego pomieszczenia. Na najmniejsze stoły do bilarda 5ft potrzeba 400×310 cm przestrzeni by móc na nich grać. Na stół bilardowy 6ft lub 7ft potrzeba więcej miejsce, ale usiądzie przy nim więcej obób – aż 12. Stoły bilardowe 8ft i 9ft są chętnie kupowane przez profesjonalnych graczy, którzy chcą pograć w swoim domu. Zmienione w stoły biesiadne zapewniają miejsce dla 14 gości.

Białystok – sklep bilardowy

Akcesoria bilardowe i stoły bilardowe dostępne w sklepie

Sklep bilardowy w Białymstoku oferujący stoły bilardowe Lissy dostępny jest z każdego miejsca i urządzenia z dostępem do internetu. Wystarczy wejść do sklepu internetowego na lissy.pl. Nowoczesne i klasyczne, domowe i turniejowe, duże i małe stoły bilardowe czekają na nowych właścicieli. Idealnie wkomponują się w przestrzeń salonu, jadalni, biura, sali konferencyjnej czy ogrodu. Do zamówienia na stół bilardowy warto od razu dołożyć akcesoria bilardowe – kije bilardowebile, trójkąt, kreda to najpopularniejszy zestaw startowy. Przy większym stole przyda się podpórka na kiju. Nad stołem koniecznie trzeba powiesić lampę bilardową dobrze oświetlającą pole do gry. Wnętrze można uzupełnić o pasujące stylistycznie meble bilardowe – witryny, wieszaki, stojaki na blaty, a także krzesłakomodybiblioteczkiLissy posiada bowiem w swojej ofercie stoły do bilarda oraz meble skrzyniowe. Dzięki temu w firmie Lissy można zakupić wyposażenie całego pomieszczenia, do tego z transportem i montażem.

Sklep bilardowy w Białymstoku

Blog

Niebanalne sposoby na spędzanie czasu w ogrodzie

Niebanalne sposoby na spędzanie czasu w ogrodzie

Posiadacze przydomowych ogrodów doskonale zdają sobie sprawę z zalet posiadania własnego skrawka zie…

Man cave, czyli jak urządzić idealny pokój do męskich rozrywek

Man cave, czyli jak urządzić idealny pokój do męskich rozrywek

Man cave to anglojęzyczny termin na specjalne miejsce relaksu i zabawy dla mężczyzny. To pomieszczen…

Ogrodowy stół bilardowy – nowość w urządzaniu ogrodów

Ogrodowy stół bilardowy – nowość w urządzaniu ogrodów

Organizujesz dla znajomych przyjęcie w Twoim ogrodzie. Słońce grzeje, wszyscy są w dobrym humorze. K…

Bilard spowalnia procesy starzenia

Bilard spowalnia procesy starzenia – twierdzą naukowcy

Społeczeństwa europejskie starzeją się. Za kilkanaście lat będziemy mieli ogromną liczbę ludzi w pod…

Profesjonalne doradztwo

Pomoc naszych specjalistów

Szybka realizacja

Produkcja i szybka wysyłka

Darmowa dostawa

od kwoty 4000 zł

100% bezpieczne płatności

AutoPay / Przelewy24 / Kartami