Darmowa dostawa złożonych mebli od 4000 zł

Stoły bilardowe Częstochowa

Kup stół bilardowy online z dostawą do domu lub biura

Akcesoria bilardowe

Częstochowa – stoły bilardowe Lissy

Stoły do bilarda – turniejowe, domowe, ogrodowe

Stoły bilardowe w Częstochowie można zakupić przez internenet w sklepie bilardowym na lissy.pl. Warto jednak przed zakupem odwiedzić Centrum Meblowe Lissy w Błachowie koło Dobrodzienia i zobaczyć przykładowe stoły bilardowe na żywo. Częstochowa znajduje się zaledwie 56 km od Błachowa. A tutaj na miejscu obejrzeć z bliska można stoły bilardowe do domu i stoły bilardowe biurowe – specjalność zakładu Lissy. Samodzielne nałożenie blatów, wybór rozmiaru stołu, dobór krzeseł – wszystko to łatwiej wykonać osobiście i przy pomocy doradców klienta. Ciekawe rozwiązanie jakim są stoły bilardowe ogrodowe także można zobaczyć na miejscu. W sezonie prezentowane są na zewnątrz. Producent stołów bilardowych Lissy jest oficjalnym partnerem bilardowej ekstraklasy, dla której zaprojektował i wykonał najnowsze stoły bilardowe turniejowe. W salonie producenta istnieje możliwość zakupu stołów z ekspozycji. Każdy stół bilardowy od Lissy jest produkowany na zamówienia, z dbałością o wysoką jakość materiałów.

Stoły bilardowe turniejowe, domowe, ogrodowe w Częstochowie
Częstochowa - stoły do bilarda 5ft, 6ft, 7ft, 8ft, 9ft, turniejowe

Stoły do bilarda w Częstochowie

Stoły bilardowe 5ft, 6ft, 7ft, 8ft, 9ft, turniejowe

Stoły do bilarda w Częstochowie cieszą się sporą popularnością. Stół bilardowy można zakupić wygodnie w sklepie internetowym firmy Lissy lub bezpośrednio w salonie stacjonarnym w Błachowie. Stoły bilardowe Lissy dostępne są w wielu wariantach i rozmiarach. Najmniejsze stoły bilardowe 5ft przeznaczone do okazjonalnej gry potrzebują zaledwie 400×310 cm wolnej przestrzeni. Stoły do bilarda 6ft lub 7ft chętnie są kupowane w wersji z blatami nakrywającymi jadalnianymi oraz do tenisa stołowego. Dzięki temu zyskujemy stół bilardowy 2w1 lub nawet stół do bilarda 3w1. Takie rozwiązania dobrze sprawdzają się w domach, biurach, salach konferencyjnych. Stoły bilardowe 8ft i 9ft pozwalają na profesjonalną grę. Obowiązkowo powinny być wówczas wyposażone w płytę kamienną, dobre bandy i sukno. Tak samo stoły bilardowe turniejowe, których kilka modeli Lissy posiada w swojej ofercie. Lissy potrafi połączyć w swoich produktach cechy profesjonalnych stołów z designem pasującym do eleganckich wnętrz.

Częstochowa – sklep bilardowy

Akcesoria bilardowe i stoły bilardowe dostępne w sklepie

Sklep bilardowy w Częstochowie można odwiedzić z każdego miejsca wchodząc na stronę lissy.pl. Pod tym adresem znajduje się sklep bilardowy online prowadzony przez polskiego producenta stołów bilardowych. Polecamy jednak wyjazd nieco dalej, do Centrum Meblowego Lissy w Błachowie koło Dobrodzienia. Tutaj w jednym miejscu znajduje się jedna z największych ekspozycji, na której zaprezentowane są stoły bilardowe. Modele w różnych stylach, rozmiarach, funkcjach pozwalają na wybór najbardziej odpowiedniego do naszych potrzeb. Doradcy klienta wskażą różnice między modelami, podpowiedzą rozwiązania, pomogą dobrać rozmiar i potrzebne akcesoria do gry. Na żywo można zobaczyć i wypróbować stoły do bilarda, dobrać kije bilardowe, bile, trójkaty. W ofercie znajdują się także meble bilardowe – stojaki i wieszaki na kije i bile, blaty nakrywające, krzesła. Osobistego wypróbowania stołu bilardowego nie zastąpią zdjęcia i filmy.

Sklep bilardowy w Częstochowie

Blog

Niebanalne sposoby na spędzanie czasu w ogrodzie

Niebanalne sposoby na spędzanie czasu w ogrodzie

Posiadacze przydomowych ogrodów doskonale zdają sobie sprawę z zalet posiadania własnego skrawka zie…

Man cave, czyli jak urządzić idealny pokój do męskich rozrywek

Man cave, czyli jak urządzić idealny pokój do męskich rozrywek

Man cave to anglojęzyczny termin na specjalne miejsce relaksu i zabawy dla mężczyzny. To pomieszczen…

Ogrodowy stół bilardowy – nowość w urządzaniu ogrodów

Ogrodowy stół bilardowy – nowość w urządzaniu ogrodów

Organizujesz dla znajomych przyjęcie w Twoim ogrodzie. Słońce grzeje, wszyscy są w dobrym humorze. K…

Bilard spowalnia procesy starzenia

Bilard spowalnia procesy starzenia – twierdzą naukowcy

Społeczeństwa europejskie starzeją się. Za kilkanaście lat będziemy mieli ogromną liczbę ludzi w pod…

Profesjonalne doradztwo

Pomoc naszych specjalistów

Szybka realizacja

Produkcja i szybka wysyłka

Darmowa dostawa

od kwoty 4000 zł

100% bezpieczne płatności

AutoPay / Przelewy24 / Kartami