Darmowa dostawa złożonych mebli od 4000 zł

Stoły bilardowe Dąbrowa Górnicza

Kup stół bilardowy online z dostawą do domu lub biura

Dąbrowa Górnicza – stoły bilardowe Lissy

Stoły do bilarda – turniejowe, domowe, ogrodowe

Stoły bilardowe Lissy znane są w Dąbrowie Górniczej od lat. Z miasta tego niedaleko bowiem do Centrum Meblowego Lissy w Błachowie, w którym znajduje się największa ekspozycja stołów bilardowych. Producent stołów bilardowych Lissy prezentuje tutaj szeroki wybór modeli. Obejrzeć z bliska można stoły bilardowe turniejowe, na których rozgrywane były mecze Bilardowej Ekstraklasy. W aranżacjach występują także stoły bilardowe do domu oraz stoły bilardowe biurowe, jak również stoły bilardowe ogrodowe. Można je nakrywać praktycznymi blatami, dzięki którym zmieniają się w stoły jadalniane lub konferencyjne. Każdy stół bilardowy Lissy jest wyjątkowy, produkowany na zamówienie. Dąbrowa Górnicza znajduje się ok. 100 km od Centrum Meblowego Lissy w Błachowie i zdecydowanie warto pokonać tą odległość, by zakupić wymarzony stół bilardowy. Na miejscu doradcy klienta pomogą wybrać odpowiedni rozmiar stołu bilardowego oraz akcesoria do gry. Zakupu można także dokonać mailowo lub przez telefon.

Stoły bilardowe turniejowe, domowe, ogrodowe w Dąbrowie Górniczej
Dąbrowa Górnicza - stoły do bilarda 5ft, 6ft, 7ft, 8ft, 9ft, turniejowe

Stoły do bilarda w Dąbrowie Górniczej

Stoły bilardowe 5ft, 6ft, 7ft, 8ft, 9ft, turniejowe

Stoły do bilarda w Dąbrowie Górniczej polecamy zakupić w firmie Lissy. 30-letnie doświadczenie, sprawdzone rozwiązania, innowacyjne pomysły – to tylko niektóre z zalet, jakie odznaczają stoły bilardowe Lissy. W bogatej ofercie znajdują się turniejowe stoły bilardowe 9ft obowiązkowo wyposażone w płytę grającą kamienną z łupka. Do domów polecane są stoły bilardowe wielofunkcyjne, które można nakryć blatami nakrywającymi. W tych modelach wybrać można płytę grającą meblową lub płytę kamienną. Różnią się one wagą oraz mają wpływ na szybkość i dynamikę gry. Są to stoły do bilarda 8ft i 9ft do dużych przestrzeni. Jak również stoły bilardowe 7ftstoły bilardowe 6ft czy najmniejsze stoły do bilarda 5ft, które sprawdzą się, gdy do dyspozycji mamy mniej wolnego miejsca. Należy pamiętać, że wokół każdego stołu trzeba przewidzieć miejsce do manewrowania kijem bilardowym podczas gry. Każdy stół do bilarda Lissy jest produkowany z największą starannością i na indywidualne zamówienie.

Dąbrowa Górnicza – sklep bilardowy

Akcesoria bilardowe i stoły bilardowe dostępne w sklepie

Sklep bilardowy w Dąbrowie Górniczej znajdziemy pod adresem lissy.pl. Tutaj bez wychodzenia z domu zamówić można profesjonalny stół bilardowy prosto od polskiego producenta. Kompetentni doradcy klienta pomogą w doborze modelu i rozmiaru stołu, a także wszelkich akcesoriów do gry w bilard. A jest w czym wybierać. W sklepie Lissy znajdziemy nie tylko stoły bilardowe, ale także meble bilardowe – barki, witryny, stojaki na kije bilardowe, krzesła, blaty nakrywające, uchwyty. Oprócz tego zaopatrzyć się można w nim w potrzebne akcesoria do gry w bilard, takie jak kije bilardowe, podpórki, mostki, bile, kredę, trójkąty. Sklep bilardowe online prowadzony przez firmę Lissy oferuje produkty najwyższej jakości. Stoły do bilarda do domu, biura, ogrodu oraz turniejowe. Dostępne są w wielu wzorach, kolorach, materiałach i rozmiarach. Każdy znajdzie odpowiedni dla siebie stół bilardowy. A firma Lissy go wykona i dostarczy pod wskazany adres oraz zmontuje na miejscu.

Sklep bilardowy w Dąbrowie Górniczej

Blog

Niebanalne sposoby na spędzanie czasu w ogrodzie

Niebanalne sposoby na spędzanie czasu w ogrodzie

Posiadacze przydomowych ogrodów doskonale zdają sobie sprawę z zalet posiadania własnego skrawka zie…

Man cave, czyli jak urządzić idealny pokój do męskich rozrywek

Man cave, czyli jak urządzić idealny pokój do męskich rozrywek

Man cave to anglojęzyczny termin na specjalne miejsce relaksu i zabawy dla mężczyzny. To pomieszczen…

Ogrodowy stół bilardowy – nowość w urządzaniu ogrodów

Ogrodowy stół bilardowy – nowość w urządzaniu ogrodów

Organizujesz dla znajomych przyjęcie w Twoim ogrodzie. Słońce grzeje, wszyscy są w dobrym humorze. K…

Bilard spowalnia procesy starzenia

Bilard spowalnia procesy starzenia – twierdzą naukowcy

Społeczeństwa europejskie starzeją się. Za kilkanaście lat będziemy mieli ogromną liczbę ludzi w pod…

Profesjonalne doradztwo

Pomoc naszych specjalistów

Szybka realizacja

Produkcja i szybka wysyłka

Darmowa dostawa

od kwoty 4000 zł

100% bezpieczne płatności

AutoPay / Przelewy24 / Kartami