Darmowa dostawa złożonych mebli od 4000 zł

Stoły bilardowe Gorzów Wielkopolski

Kup stół bilardowy online z dostawą do domu lub biura

Akcesoria bilardowe

Gorzów Wielkopolski – stoły bilardowe Lissy

Stoły do bilarda – turniejowe, domowe, ogrodowe

Stoły bilardowe Lissy w Gorzowie Wielkopolskim to dobry i sprawdzony wybór. Polski producent stołów bilardowych firma Lissy od 30 lat wykonuje stoły bilardowe, które cieszą klientów w Polsce w całej Europie. Część z nich w swoim docelowym adresie ma właśnie Gorzów Wielkopolski. W ofercie Lissy znajdziemy profesjonalne stoły bilardowe turniejowe, znane z rozgrywek Bilardowej Ekstraklasy. Oprócz tego ulubionymi modelami klientów są stoły bilardowe do domu oraz stoły bilardowe ogrodowe, które można zamienić w eleganckie stoły jadalniane. W biurach królują stoły bilardowe biurowe, które można za pomocą blatu nakrywającego lub blatu obrotowego zmienić w funkcjonalne biurko lub ekskluzywny stół konferencyjny. Każdy stół bilardowy Lissy daje swym użytkownikom mnóstwo radości z gry i cieszy ich przez długie lata. Stoły bilardowe Lissy wykonywane są bowiem z wysokiej jakości materiałów, z dbałością o detale i wykończenie.

Stoły bilardowe turniejowe, domowe, ogrodowe w Gorzowie Wielkopolskim
Gorzów Wielkopolski - stoły do bilarda 5ft, 6ft, 7ft, 8ft, 9ft, turniejowe

Stoły do bilarda w Gorzowie Wielkopolskim

Stoły bilardowe 5ft, 6ft, 7ft, 8ft, 9ft, turniejowe

Stoły do bilarda w Gorzowie Wielkopolskim zamówione w firmie Lissy zostaną dowiezione i zmontowane na miejscu przez fachowy serwis. Do każdego wnętrza dobierzemy odpowiedni stół bilardowy. W ofercie Lissy są profesjonalne turniejowe stoły bilardowe 9ft, ale także stoły bilardowe 5ft do użytku domowego. Rozmiar stołu warunkuje dostępna przestrzeń. Wokół stołu należy przewidzieć miejsce na manewrowanie kijem bilardowym podczas gry w bilard. W domach popularne są stoły bilardowe 6ft i stoły bilardowe 7ft. Do hoteli, klubów, sal konferencyjnych często wybierane są większe stoły, np. stoły do bilarda 8ft i 9ft. W pomieszczeniach wielofunkcyjnych najlepiej sprawdzają się stoły bilardowe 2w1 oraz stoły bilardowe 3w1. Mają one dodatkowy 1 lub 2 blaty nakrywające. Do wyboru są blaty jadalniane i do tenisa stołowego. Można wybrać także oba rodzaje. Przy stole bilardowym biesiadnym zasiądzie wygodnie od 10 do 14 osób. Takie rozwiązanie pozwala dobrze wykorzystać przestrzeń i zapewnia wspaniałą rozrywkę.

Gorzów Wielkopolski – sklep bilardowy

Akcesoria bilardowe i stoły bilardowe dostępne w sklepie

Sklep bilardowy w Gorzowie Wielkopolskim najwygodniej odwiedzić na stronie lissy.pl. Dzięki intuicyjnemu konfiguratorowi można samodzielnie zamówić wymarzony stół bilardowy w kilku prostych krokach. Z pomocą czekają też fachowi doradcy klienta, którzy pomogą dobrać odpowiedni rozmiar stołu i osprzęt do gry. Sklep bilardowy online firmy Lissy oferuje nie tylko stoły do bilarda, ale także meble bilardowe – barki, witryny, wieszaki, blaty nakrywające, krzesła, stojaki na kije i bile, uchwyty na blaty. W ofercie znajdują się też niezbędne akcesoria do gry w bilard – kije bilardowe, bile, kreda, trójkąty, podpórki, mostki. Stoły bilardowe Lissy dostarczane są firmowym transportem Lissy, montowane i poziomowane na miejscu przez fachowców. Klient otrzymuje stół bilardowy gotowy do gry. Szeroki wybór modeli, kolorów, materiałów sprawia, że każdy znajdzie w ofercie Lissy stół bilardowy pasujący do jego wnętrza.

Sklep bilardowy w Gorzowie Wielkopolskim

Blog

Niebanalne sposoby na spędzanie czasu w ogrodzie

Niebanalne sposoby na spędzanie czasu w ogrodzie

Posiadacze przydomowych ogrodów doskonale zdają sobie sprawę z zalet posiadania własnego skrawka zie…

Man cave, czyli jak urządzić idealny pokój do męskich rozrywek

Man cave, czyli jak urządzić idealny pokój do męskich rozrywek

Man cave to anglojęzyczny termin na specjalne miejsce relaksu i zabawy dla mężczyzny. To pomieszczen…

Ogrodowy stół bilardowy – nowość w urządzaniu ogrodów

Ogrodowy stół bilardowy – nowość w urządzaniu ogrodów

Organizujesz dla znajomych przyjęcie w Twoim ogrodzie. Słońce grzeje, wszyscy są w dobrym humorze. K…

Bilard spowalnia procesy starzenia

Bilard spowalnia procesy starzenia – twierdzą naukowcy

Społeczeństwa europejskie starzeją się. Za kilkanaście lat będziemy mieli ogromną liczbę ludzi w pod…

Profesjonalne doradztwo

Pomoc naszych specjalistów

Szybka realizacja

Produkcja i szybka wysyłka

Darmowa dostawa

od kwoty 4000 zł

100% bezpieczne płatności

AutoPay / Przelewy24 / Kartami