Darmowa dostawa złożonych mebli od 4000 zł

Stoły bilardowe Olsztyn

Kup stół bilardowy online z dostawą do domu lub biura

Polecane produkty

Olsztyn – stoły bilardowe Lissy

Stoły do bilarda – turniejowe, domowe, ogrodowe

Olsztyn – stoły bilardowe Lissy znane są i tutaj, pomimo że miasto to dzielą od siedziby producenta setki kilometrów. Dziś odległość ma dużo mniejsze znaczenie dzięki możliwości dokonywania zakupów przez internet. I w Olsztynie nie jest inaczej – wystarczy kilka kliknięć lub mail albo telefon do firmy Lissy by zamówić wymarzony stół do bilarda. A wybór jest bardzo duży. Polski producent mebli oraz stołów bilardowych od 30 lat dba o to by jego produkty były dopasowane do aktualnych potrzeb użytkowników i trendów w urządzaniu wnętrz. I tak w ofercie znajdują się profesjonalne stoły bilardowe turniejowe, stoły bilardowe do domustoły bilardowe biurowe, a nawet odporne na działanie słońca i deszczu stoły bilardowe ogrodowe. Są stoły do gry zawodowej, z płytami kamiennymi, spełniające rygorystyczne normy federacji bilardowych, jak i stoły do gry amatorskiej i okazjonalnej. W sklepie Lissy każdy znajdzie odpowiedni dla siebie stół bilardowy.

Stoły bilardowe turniejowe, domowe, ogrodowe w Olsztynie
Olsztyn - stoły do bilarda 5ft, 6ft, 7ft, 8ft, 9ft, turniejowe

Stoły do bilarda w Olsztynie

Stoły bilardowe 5ft, 6ft, 7ft, 8ft, 9ft, turniejowe

Stoły do bilarda w Olsztynie od Lissy będą pasowały do każdego wnętrza. W ofercie Lissy znajdują się bowiem zarówno małe jak i duże stoły do bilarda, klasyczne i nowoczesne, drewniane i metalowe. Do profesjonalnej gry polecamy turniejowe stoły bilardowe 9ft – wyposażone w płytę kamienną i markowe szybkie sukno i najwyższej klasy bandy kauczukowe. Były na nich rozgrywane mecze Bilardowej Ekstraklasy, a teraz może je zakupić każdy chętny. Do biur i domów polecamy stoły bilardowe 2w1 – z jednym dodatkowym blatem – oraz stoły bilardowe 3w1 z dwoma rodzajami blatów – jadalnianym i do ping-ponga. W mniejszych pomieszczeniach sprawdzą się stoły bilardowe 5ft lub stoły do bilarda 6ft. Jeśli dysponujemy większą przestrzenią to warto zakupić stół bilardowy 7ft lub stół do bilarda 8ft albo 9ft. Na większym stole gra w bilard jest szybsza i przyjemniejsza. Każdy ze stołów nakryty blatem biesiadnym tworzy miejsce do ugoszczenia od 10 do 14 osób. Na stoły 5-8 ft można nałożyć pełnowymiarowy blat do tenisa.

Olsztyn – sklep bilardowy

Akcesoria bilardowe i stoły bilardowe dostępne w sklepie

Sklep bilardowy w Olsztynie dzięki nowoczesnej technologii jest dostępny prawie z każdego urządzenia z dostępem do internetu. Firma Lissy prowadzi dobrze wyposażony sklep bilardowy online pod adresem lissy.pl. W bogatej ofercie znajdują się stoły bilardowe – komercyjne, domowe, ogrodowe. Są stoły do bilarda klasyczne i nowoczesne, małe i duże, z blatami nakrywającymi, obrotowe, turniejowe. Dodatkowo można zakupić stoliki do piłkarzyków, darta i ping-ponga. Uzupełnieniem zakupów powinny być akcesoria do gry w bilard. Doradcy z firmy Lissy chętnie wytłumaczą jak dobrać kije bilardowe do wzrostu i wielkości pomieszczenia, a bile do rodzaju gry. W ofercie są także podpórki, trójkąty, kreda, lampy bilardowe. Lissy oprócz stołów produkuje także meble, więc do każdego stołu można zamówić pasujące krzesła bilardowe, barek, witrynę na kije, wieszaki, stojaki na kije. Firma Lissy zapewnia transport i fachowy montaż swoich produktów na terenie całego kraju.

Sklep bilardowy w Olsztynie

Blog

Niebanalne sposoby na spędzanie czasu w ogrodzie

Niebanalne sposoby na spędzanie czasu w ogrodzie

Posiadacze przydomowych ogrodów doskonale zdają sobie sprawę z zalet posiadania własnego skrawka zie…

Man cave, czyli jak urządzić idealny pokój do męskich rozrywek

Man cave, czyli jak urządzić idealny pokój do męskich rozrywek

Man cave to anglojęzyczny termin na specjalne miejsce relaksu i zabawy dla mężczyzny. To pomieszczen…

Ogrodowy stół bilardowy – nowość w urządzaniu ogrodów

Ogrodowy stół bilardowy – nowość w urządzaniu ogrodów

Organizujesz dla znajomych przyjęcie w Twoim ogrodzie. Słońce grzeje, wszyscy są w dobrym humorze. K…

Bilard spowalnia procesy starzenia

Bilard spowalnia procesy starzenia – twierdzą naukowcy

Społeczeństwa europejskie starzeją się. Za kilkanaście lat będziemy mieli ogromną liczbę ludzi w pod…

Profesjonalne doradztwo

Pomoc naszych specjalistów

Szybka realizacja

Produkcja i szybka wysyłka

Darmowa dostawa

od kwoty 4000 zł

100% bezpieczne płatności

AutoPay / Przelewy24 / Kartami