Darmowa dostawa złożonych mebli od 4000 zł

Stoły bilardowe Opole

Kup stół bilardowy online z dostawą do domu lub biura

Opole – stoły bilardowe Lissy

Stoły do bilarda – turniejowe, domowe, ogrodowe

W niewielkim Błachowie koło Dobrodzienia na Opolszczyźnie ma swoją siedzibę producent stołów bilardowych Lissy. Ta rodzinna firma została założona w 1993 roku przez Janusza LissyStoły bilardowe produkowane w Błachowie są kupowane przez klientów w całej Europie. Opole znajduje się zaledwie 30 min jazdy samochodem od zakładu produkcyjnego i siedziby producenta. Będąc w Opolu warto odwiedzić Centrum meblowe Lissy, gdyż znajduje tu się największa ekspozycja stołów bilardowych w całym województwie. Na miejscu można zobaczyć i przetestować każdy stół bilardowy. Doświadczeni doradcy klienta pomagają skonfigurować odpowiedni stół, dopasowany do wielkości pomieszczenia. Szeroka oferta obejmuje tak specjalistyczne produkty jak stoły bilardowe turniejowestoły bilardowe do domustoły bilardowe ogrodowe i stoły bilardowe biurowe. Wysoka jakość wykonania i wyjątkowa funkcjonalność sprawiają, że mieszkańcy miasta Opole i całego województwa po stoły bilardowe jadą właśnie do Błachowa.

Stoły bilardowe turniejowe, domowe, ogrodowe w Opolu
Opole - stoły do bilarda 5ft, 6ft, 7ft, 8ft, 9ft, turniejowe

Stoły do bilarda w Opolu

Stoły bilardowe 5ft, 6ft, 7ft, 8ft, 9ft, turniejowe

Gdzie można kupić stoły do bilarda w Opolu? W samym Opolu nie ma sklepu z bilardami, ale stoły bilardowe można kupić w salonie Lissy, który znajduje się niedaleko od Opola. Lissy oferuje stół do bilarda 5ft6 ft7ft8 ft i 9 ft. Turniejowe stoły bilardowe to stoły bilardowe 9ft, które wyróżnia nie tylko rozmiar, ale również profesjonalne bandy K-55 speedball extra i płyta kamienna o grubości 30 mm. Takie pole gry gwarantuje wyjątkową dynamikę i jakość gry. Polski Związek Bilardowy docenił stoły bilardowe Lissy i zostały one oficjalnymi stołami bilardowej ekstraklasy. Wielofunkcyjne stoły bilardowe to z kolei stoły, które oprócz gry w bilard, po nakryciu specjalnymi blatami mogą służyć również jako stół jadalny lub konferencyjny. Są on również nazywane jako stoły bilardowe 2w1. Z kolei stoły bilardowe 3w1 są wyposażone dodatkowo w blat do tenisa stołowego. Wielofunkcyjny stół bilardowy  znakomicie sprawdzi się w domowym wnętrzu, w ogrodzie lub w biurze.

Opole – sklep bilardowy

Akcesoria bilardowe i stoły bilardowe dostępne w sklepie

Lissy to nie tylko stoły bilardowe w Opolu, ale również akcesoria bilardowekule do bilarda, trójkąty, kreda bilardowa, kije bilardowe, lampy bilardowe oraz meble bilardowe. Sklep bilardowy online lissy.pl oferuje akcesoria bilardowe, które można zakupić również w stacjonarnym sklepie. Choć salon Lissy nie jest zlokalizowany jak sklep bilardowy w Opolu, ale znajduje się w pobliskim Błachowie i dysponuje bogatym asortymentem. Stoły bilardowe i meble bilardowe umożliwiają kompleksową aranżację całego pomieszczenia. Wnętrze jest spójne stylistycznie i kolorystycznie. Stojaki na kije bilardowe, barki obrotowe na kije bilardowe, witryny na kije są dostępne w takim samym wybarwieniu jak stoły bilardowe. Ponadto Lissy produkuje meble do salonu: komody, witryny i krzesła, które można zamówić poprzez sklep bilardowy online i osobiście w Błachowie. Producent oferuje dowóz, montaż i poziomowanie stołów bilardowych przez własny, wyspecjalizowany serwis.

Sklep bilardowy w Opolu

Blog

Niebanalne sposoby na spędzanie czasu w ogrodzie

Niebanalne sposoby na spędzanie czasu w ogrodzie

Posiadacze przydomowych ogrodów doskonale zdają sobie sprawę z zalet posiadania własnego skrawka zie…

Man cave, czyli jak urządzić idealny pokój do męskich rozrywek

Man cave, czyli jak urządzić idealny pokój do męskich rozrywek

Man cave to anglojęzyczny termin na specjalne miejsce relaksu i zabawy dla mężczyzny. To pomieszczen…

Ogrodowy stół bilardowy – nowość w urządzaniu ogrodów

Ogrodowy stół bilardowy – nowość w urządzaniu ogrodów

Organizujesz dla znajomych przyjęcie w Twoim ogrodzie. Słońce grzeje, wszyscy są w dobrym humorze. K…

Bilard spowalnia procesy starzenia

Bilard spowalnia procesy starzenia – twierdzą naukowcy

Społeczeństwa europejskie starzeją się. Za kilkanaście lat będziemy mieli ogromną liczbę ludzi w pod…

Profesjonalne doradztwo

Pomoc naszych specjalistów

Szybka realizacja

Produkcja i szybka wysyłka

Darmowa dostawa

od kwoty 4000 zł

100% bezpieczne płatności

AutoPay / Przelewy24 / Kartami