Darmowa dostawa złożonych mebli od 4000 zł

Stoły bilardowe Rzeszów

Kup stół bilardowy online z dostawą do domu lub biura

Akcesoria bilardowe

Rzeszów – stoły bilardowe Lissy

Stoły do bilarda – turniejowe, domowe, ogrodowe

Rzeszów i stoły bilardowe Lissy to dobre połączenie. Wielu mieszkańców tego miasta już cieszy się z gry na stołach Lissy. Polski producent stołów biladowych, firma Lissy, dostarczyła ich bowiem całkiem sporo na Podkarpacie w ciągu swojego 30-letniego funkcjonowania. W Rzeszowiestoły bilardowe Lissy można spotkać w wielu domach i firmach. Lissy produkuje różne rodzaje stołów, np. stoły bilardowe turniejowe – profesjonalne, spełniające rygorystyczne normy. Do okazjonalnej gry poleca z kolei stoły bilardowe do domu z blatami jadalnianymi. Do firm najczęściej trafiają stoły bilardowe biurowe, które za pomocą blatów nakrywających można zamienić w stoły konferencyjne. Najnowszym rozwiązaniem są stoły bilardowe ogrodowe. Wykonane z materiałów, które pozwalają na przechowywanie ich na zewnątrz przez cały sezon. Każdy stół bilardowy Lissyjest wyjątkowy, wykonywany na zamówienie. Nic więc dziwnego, że w Rzeszowie stoły bilardowe Lissy mają wielu zwolenników, których z każdym rokiem przybywa.

Stoły bilardowe turniejowe, domowe, ogrodowe w Rzeszowie
Rzeszów - stoły do bilarda 5ft, 6ft, 7ft, 8ft, 9ft, turniejowe

Stoły do bilarda w Rzeszowie

Stoły bilardowe 5ft, 6ft, 7ft, 8ft, 9ft, turniejowe

Stoły do bilarda w Rzeszowie od Lissy wyróżaniają się wysoką jakością wykonania i użytych materiałów, a także przemyślanymi rozwiązaniami. Lissy oferuje stoły bilardowe 2w1, które dzięki dodatkowemu blatowi można zamienić w stoły jadalniane, konferencyjne lub do tenisa stołowego. Wybierając stoły bilardowe 3w1 otrzymujemy stoły, które mogą mieć zarówno dodatkową funkcję biesiadną jak i przystosowanie do gry w tenisa stołowego. Należy przy tym pamiętać, że na stoły bilardowe 9ft nie można nałożyć blatu do tenisa, ponieważ stół ten jest za duży. Decydując się na stół bilardowy 5ft należy rozważyć, czy pełnowymiwrowy blat tenisowy nie będzie za mocno wystawał poza obrys stołu. Nie należy się o niego opierać, dlatego nie jest zalecany, gdy ze stołu będą korzystały dzieci. W ofercie Lissy znajdziemy też najpopularniejsze domowe stoły bilardowe 6ftstoły do bilarda 7ft oraz większe stoły bilardowe 8ft.

Rzeszów – sklep bilardowy

Akcesoria bilardowe i stoły bilardowe dostępne w sklepie

Sklep bilardowy w Rzeszowie odwiedzić można wygodnie odwiedzając stronę lissy.pl. W bogatej ofercie znaleźć można stoły bilardowe w różnych stylach, wielkościach i funkcjonalnościach. Doradcy z firmy Lissy pomogą w doborze odpowiednich akcesoriów do gry. Kije bilardowe mają różne długości, należy je dobrać do dostępnej przestrzeni wokół stołu oraz wieku i wzrostu graczy. Bile do gry w bilard także różnią się między sobą – materiałem z jakiego są wykonane, ale też przeznaczeniem. Inne są kule bilardowe do poola, a inne do snookera. Lissy oferuje też całą gamę dodatków, wśród których znajdują się: trójkąty, podpórki, kreda, meble bilardowe. Sklep bilardowy online firmy Lissy to gwarancja bezpiecznych zakupów i wysokiej jakości produktów. Stoły do bilarda od Lissy są dostarczane firmowym transportem, montowane i przygotowywane do gry przez profesjonalistów. Polecamy zatem by zostały z nimi przywiezione akcesoria do gry w bilard, tak aby móc od razu rozegrać pierwszy mecz na nowym stole.

Sklep bilardowy w Rzeszowie

Blog

Niebanalne sposoby na spędzanie czasu w ogrodzie

Niebanalne sposoby na spędzanie czasu w ogrodzie

Posiadacze przydomowych ogrodów doskonale zdają sobie sprawę z zalet posiadania własnego skrawka zie…

Man cave, czyli jak urządzić idealny pokój do męskich rozrywek

Man cave, czyli jak urządzić idealny pokój do męskich rozrywek

Man cave to anglojęzyczny termin na specjalne miejsce relaksu i zabawy dla mężczyzny. To pomieszczen…

Ogrodowy stół bilardowy – nowość w urządzaniu ogrodów

Ogrodowy stół bilardowy – nowość w urządzaniu ogrodów

Organizujesz dla znajomych przyjęcie w Twoim ogrodzie. Słońce grzeje, wszyscy są w dobrym humorze. K…

Bilard spowalnia procesy starzenia

Bilard spowalnia procesy starzenia – twierdzą naukowcy

Społeczeństwa europejskie starzeją się. Za kilkanaście lat będziemy mieli ogromną liczbę ludzi w pod…

Profesjonalne doradztwo

Pomoc naszych specjalistów

Szybka realizacja

Produkcja i szybka wysyłka

Darmowa dostawa

od kwoty 4000 zł

100% bezpieczne płatności

AutoPay / Przelewy24 / Kartami