Darmowa dostawa złożonych mebli od 4000 zł

Stoły bilardowe Sosnowiec

Kup stół bilardowy online z dostawą do domu lub biura

Polecane produkty

Sosnowiec – stoły bilardowe Lissy

Stoły do bilarda – turniejowe, domowe, ogrodowe

Stoły bilardowe w Sosnowcu można wygodnie zakupić bez wychodzenia z domu. Wystarczy odwiedzić sklep internetowy lissy.pl lub skontaktować się z doradcami z firmy Lissy. Polecamy także odwiedzenie Centrum Meblowego Lissy w Błachowie, gdzie znajduje się największa ekspozycja, na której prezentowane są stoły bilardoweSosnowiec znajduje się zaledwie 100 km od Błachowa i warto ten dystans pokonać. Producent stołów bilardowych firma Lissy ma prawie 30-letnie doświadczenie w produkcji stołów. W ofercie znajdują się stoły bilardowe turniejowe, na których rozgrywane były mecze Bilardowej Ekstraklasy. Specjalnością zakładu są stoły bilardowe do domu oraz stoły bilardowe biurowe, które można zamieniać za pomocą blatów w stoły jadalniane lub konferencyjne. Nowością są stoły bilardowe ogrodoweStół bilardowy z funkcją stołu biesiadnego albo do ping-ponga to marzenie wielu osób. Dzięki Lissy jego spełnienie jest na wyciągnięcie ręki.

Stoły bilardowe turniejowe, domowe, ogrodowe w Sosnowcu
Sosnowiec - stoły do bilarda 5ft, 6ft, 7ft, 8ft, 9ft, turniejowe

Stoły do bilarda w Sosnowcu

Stoły bilardowe 5ft, 6ft, 7ft, 8ft, 9ft, turniejowe

Stoły do bilarda w Sosnowcu polecamy zamówić w firmie Lissy. W ofercie polskiego producenta znajdziemy bogaty wybór modeli, rozmiarów, funkcjonalności. Dla profesjonalistów polecamy turniejowe stoły bilardowe. Dla tych, którzy muszą pogodzić design stołu z arnażacją całego wnętrza np. salonu mamy stoły bilardowe 9ft oraz stoły bilardowe 8ft o wyglądzie eleganckich stołów jadalnianych, w które się zmieniają za pomocą blatów nakrywajacych. Takie stoły bilardowe 2w1 to doskonałe rozwiązanie do domu lub biura. Dla dysponujących mniejszą przestrzenią dedykujemy stoły bilardowe 7ftstoły bilardowe 6ft lub stoły do bilarda 5ft. Są one wystarczające do okazjonalnej gry w domu. Tym, którzy lubią ruch i sport polecamy stoły bilardowe 3w1 – oprócz blatu jadalnianego mają też pełnowymiarowy blat do tenisa stołowego. W ofercie znajdują się także stoły bilardowe z obrotowymi blatami oraz stoły do bilarda na zewnątrz. Kupując stół bilardowy od Lissy zyskujemy gwarancję najwyższej jakości produktu.

Sosnowiec – sklep bilardowy

Akcesoria bilardowe i stoły bilardowe dostępne w sklepie

Sklep bilardowy w Sosnowcu najlepiej odwiedzić nie wychodząc z domu. Zakupy można wygodnie zrobić odwiedzając sklep bilardowy online firmy Lissy. W ofercie stoły bilardowe polskiego producenta, akcesoria do gry – kije bilardowebile, trójkąty, kreda, podpórki. Lissy produkuje stoły bilardowe oraz meble, dlatego w ofercie można znaleźć pasujące meble bilardowe i nie tylko. Dostępne są stojaki na kije bilardowewitryny, wieszaki, blaty nakrywające, krzesła bilardowe. Ale także meble do gabinetu, salonu czy jadalni pasujące stylem do stołu bilardowego, który może zmienić się w stół jadalniany lub biurko. Fachowi doradcy pomogą w doborze stołu bilardowego i akcesoriów bilardowych. Zamówienie może zostać dostarczone firmowym transportem, stół zmontowany i wypoziomowany na miejscu przez fachowców. Stoły do bilarda od Lissy są na rynku nieprzerwanie od 30 lat i cieszą swych użytkowników niezawdnością, ciekawym designem i funkcjonalnością.

Sklep bilardowy w Sosnowcu

Blog

Niebanalne sposoby na spędzanie czasu w ogrodzie

Niebanalne sposoby na spędzanie czasu w ogrodzie

Posiadacze przydomowych ogrodów doskonale zdają sobie sprawę z zalet posiadania własnego skrawka zie…

Man cave, czyli jak urządzić idealny pokój do męskich rozrywek

Man cave, czyli jak urządzić idealny pokój do męskich rozrywek

Man cave to anglojęzyczny termin na specjalne miejsce relaksu i zabawy dla mężczyzny. To pomieszczen…

Ogrodowy stół bilardowy – nowość w urządzaniu ogrodów

Ogrodowy stół bilardowy – nowość w urządzaniu ogrodów

Organizujesz dla znajomych przyjęcie w Twoim ogrodzie. Słońce grzeje, wszyscy są w dobrym humorze. K…

Bilard spowalnia procesy starzenia

Bilard spowalnia procesy starzenia – twierdzą naukowcy

Społeczeństwa europejskie starzeją się. Za kilkanaście lat będziemy mieli ogromną liczbę ludzi w pod…

Profesjonalne doradztwo

Pomoc naszych specjalistów

Szybka realizacja

Produkcja i szybka wysyłka

Darmowa dostawa

od kwoty 4000 zł

100% bezpieczne płatności

AutoPay / Przelewy24 / Kartami