Darmowa dostawa złożonych mebli od 4000 zł

Stoły bilardowe Szczecin

Kup stół bilardowy online z dostawą do domu lub biura

Polecane produkty

Szczecin – stoły bilardowe Lissy

Stoły do bilarda – turniejowe, domowe, ogrodowe

Szczecin – stoły bilardowe Lissy są w tym mieście znane od wielu lat. Kiedyś nawet był tutaj salon firmowy tego producenta. Teraz w Szczecinie nie zobaczymy już stołów stacjonarnie, ale możemy je zamówić z każdego miejsca z dostępem do internetu. W ofercie firmy Lissy znajdują się profesjonalne, pełnowymiarowe stoły bilardowe turniejowe. Niegasnącym zainteresowaniem cieszą się stoły bilardowe do domu, chętnie kupowane jako stoły wielofunkcyjne z blatami jadalnianymi. Uznaniem cieszą się także stoły bilardowe biurowe – służące jako stoły konferencyjne oraz podczas relaksu pracowników. Partia bilarda po spotkaniu biznesowym lub podczas przerwy w pracy jest zdecydowanie atrakcyjną rozrywką i uważa się, że podnosi efektywność pracy. Właściciele hoteli i obiektów agroturystycznych, a także domów z ogrodami doceniają stoły bilardowe ogrodowe, którymi można cieszyć się na zewnątrz przez cały sezon. Dodatkowo można je zmienić w stoły biesiadne lub do tenisa stołowego za pomocą blatów.

Stoły bilardowe turniejowe, domowe, ogrodowe w Szczecinie
Szczecin - stoły do bilarda 5ft, 6ft, 7ft, 8ft, 9ft, turniejowe

Stoły do bilarda w Szczecinie

Stoły bilardowe 5ft, 6ft, 7ft, 8ft, 9ft, turniejowe

Stoły do bilarda w Szczecinie jak w każdym innym mieście potrzebne są w różnych rozmiarach, stylach, konfiguracjach. Firma Lissy oferuje bardzo szeroki wybór stołów – od klasycznych po bardzo nowoczesne, wielofunkcyjne stoły bilardowe 2w1 z obrotowymi blatami. Dokupując do stołu dwa rodzaje blatów – jadalniany i do tenisa stołowego otrzymać można stół bilardowy 3w1. Praktycznie każdy model stołu produkowanego przez Lissy dostępny jest w rozmiarze od 5ft do 9ft. Stoły bilardowe 5ft dedykowane są do małych pomieszczeń. Jeśli mamy miejsce na większy stół to zdecydowanie powinniśmy go zakupić. Im większy stół, tym większa przyjemność z gry. Stoły bilardowe 6ft sprawdzają się w domowych salonach. Podobnie jak stoły do bilarda 7ft. Są na tyle duże, że można na nich komfortowo grać, a przy tym nie przytłaczają wnętrza. Wybierając stół bilardowy 8ft z blatami nakrywającymi zyskujemy miejsce do usadzenia 14 gości podczas biesiady. Stoły bilardowe turniejowe są produkowane tylko w rozmiarze 9ft.

Szczecin – sklep bilardowy

Akcesoria bilardowe i stoły bilardowe dostępne w sklepie

Sklep bilardowy w Szczecinie? Tak – najlepszy na lissy.pl. Nie wychodząc z domu można w nim zamówić stół bilardowy i wszelkie akcesoria do gry w bilard z dostawą, wniesieniem i montażem. Stoły bilardowe można skonfigurować w konfiguratorze wybierając model, rozmiar, kolor, płytę grającą – kamienną z łupka włoskiego lub meblową, dodatkowe blaty nakrywające. Sklep bilardowy online Lissy prowadzony jest przez doświadczonych doradców klienta, którzy pomogą w doborze odpowiedniego rozmiaru stołu oraz akcesoriów. Dzięki szerokiej ofercie w jednym miejscu można zakupić także krzesła, biblioteczki, witryny i inne meble pasujące stylistycznie i kolorystycznie do stołu. Dostępne są także meble bilardowe – stojaki na kije, wieszaki, stojaki na blaty, witryny, barki. Na swoich nabywców czekają kije bilardowebile, trójkaty, kreda, podpórki – mostki, czyli wszystko co potrzebne by cieszyć się grą w bilard. Stoły do bilarda od Lissy do sprawdzone produkty wysokiej jakości.

Sklep bilardowy w Szczecinie

Blog

Niebanalne sposoby na spędzanie czasu w ogrodzie

Niebanalne sposoby na spędzanie czasu w ogrodzie

Posiadacze przydomowych ogrodów doskonale zdają sobie sprawę z zalet posiadania własnego skrawka zie…

Man cave, czyli jak urządzić idealny pokój do męskich rozrywek

Man cave, czyli jak urządzić idealny pokój do męskich rozrywek

Man cave to anglojęzyczny termin na specjalne miejsce relaksu i zabawy dla mężczyzny. To pomieszczen…

Ogrodowy stół bilardowy – nowość w urządzaniu ogrodów

Ogrodowy stół bilardowy – nowość w urządzaniu ogrodów

Organizujesz dla znajomych przyjęcie w Twoim ogrodzie. Słońce grzeje, wszyscy są w dobrym humorze. K…

Bilard spowalnia procesy starzenia

Bilard spowalnia procesy starzenia – twierdzą naukowcy

Społeczeństwa europejskie starzeją się. Za kilkanaście lat będziemy mieli ogromną liczbę ludzi w pod…

Profesjonalne doradztwo

Pomoc naszych specjalistów

Szybka realizacja

Produkcja i szybka wysyłka

Darmowa dostawa

od kwoty 4000 zł

100% bezpieczne płatności

AutoPay / Przelewy24 / Kartami