Darmowa dostawa złożonych mebli od 4000 zł

Stoły bilardowe Zielona Góra

Kup stół bilardowy online z dostawą do domu lub biura

Akcesoria bilardowe

Zielona Góra – stoły bilardowe Lissy

Stoły do bilarda – turniejowe, domowe, ogrodowe

Zielona Góra – stoły bilardowe tutaj najwygodniej i najpewniej zakupić można w firmie Lissy. 30-letnie doświadczenie, znana marka i niepowtarzalny design produktów dają gwarancję zadowolenia z zakupu. Producent stołów bilardowych firma Lissy stara się by jej produkty były najwyższej jakości i odpowiadały potrzebom klientów. Stąd też w ofercie znajdują się zarówno stoły bilardowe turniejowe, jak i stoły bilardowe do domu. Są stoły dla profesjonalistów i do okazjonalnej gry w gronie rodziny. Specjalnością są stoły wielofunkcyjne, które można nakryć blatami biesiadnymi lub tenisowymi. Takie funkcje mogą mieć np. stoły bilardowe konferencyjne oraz stoły bilardowe ogrodowe. Zamówienia na stół bilardowy można dokonać będąc w Zielonej Górze bez wychodzenia z domu dzięki wygodnemu sklepowi internetowemu oraz obsłudze mailowej i telefonicznej. Stoły bilardowe od Lissy dostępne są różnych wzorach, kolorach, stylach i rozmiarach.

Stoły bilardowe turniejowe, domowe, ogrodowe w Zielonej Górze
Zielona Góra - stoły do bilarda 5ft, 6ft, 7ft, 8ft, 9ft, turniejowe

Stoły do bilarda w Zielonej Górze

Stoły bilardowe 5ft, 6ft, 7ft, 8ft, 9ft, turniejowe

Stoły do bilarda w Zielonej Górze od firmy Lissy dostępne są w wielu rozmiarach. Do treningów dla profesjonalnych graczy polecamy turniejowe stoły bilardowe. Zyskały one duże uznanie podczas rozgrywek Bilardowej Ekstraklasy. W domach i biurach sprawdzą się stoły bilardowe wielofunkcyjne z dodatkowymi blatami biesiadnymi, konferencyjnymi i do tenisa stołowego. Dzięki blatom otrzymujemy stoły bilardowe 2w1 lub nawet stoły do bilarda 3w1. Rozmiar zawsze dobiera się do wielkości pomieszczenia. Ważne by wokół stołu była przestrzeń do oddania strzału kijem, przyjmuje się, że optymalnie jest to ok. 140 cm. Do najmniejszych pomieszczeń polecamy stoły bilardowe 5ft, przy większych przestrzeniach stoły do bilarda 6ft i stoły bilardowe 7ft. Do profesjonalnej gry najlepsze będą stoły bilardowe 8ft i 9ft. Prawie każdy stół bilardowy od Lissy można nakryć blatem jadalniany zyskując piękny stół do ugoszczenia od 10 (stoły 5ft) do nawet 14 osób (stoły bilardowe 9ft i 8ft).

Zielona Góra – sklep bilardowy

Akcesoria bilardowe i stoły bilardowe dostępne w sklepie

Sklep bilardowy w Zielonej Górze dostępny jest z każdego miejsca. Wystarczy wejść na lissy.pl. Pod tym adresem znajduje się sklep bilardowy online prowadzony przez polską firmę Lissy. Znajdują się w nim wysokiej jakości stoły bilardowe, dostępne w różnych stylach, wzorach, kolorach i rozmiarach. Dodatkowo można zaopatrzyć się od razu w meble bilardowe – blaty nakrywające, stojaki na blaty, stojaki na kije i bile, wieszaki, barkikrzesła. W ofercie znajdując się także akcesoria bilardowe: bile, kije bilardowe, trójkąty do ustawiania bil, kreda, podpórki na kiju. Firma Lissy oferuje transport i montaż swoich stołów bilardowych. Dzięki temu kupujący otrzymuje stół bilardowy, na którym może od razu grać – jest on zmontowany, ustawiony w odpowiednim miejscu i wypoziomowany. Doradcy klienta z firmy Lissy odpowiedzą na chętnie na wszelkie pytania i pomogą w doborze rozmiaru stołu i odpowiednich akcesoriów do gry w bilard.

Sklep bilardowy w Zielonej Górze

Blog

Niebanalne sposoby na spędzanie czasu w ogrodzie

Niebanalne sposoby na spędzanie czasu w ogrodzie

Posiadacze przydomowych ogrodów doskonale zdają sobie sprawę z zalet posiadania własnego skrawka zie…

Man cave, czyli jak urządzić idealny pokój do męskich rozrywek

Man cave, czyli jak urządzić idealny pokój do męskich rozrywek

Man cave to anglojęzyczny termin na specjalne miejsce relaksu i zabawy dla mężczyzny. To pomieszczen…

Ogrodowy stół bilardowy – nowość w urządzaniu ogrodów

Ogrodowy stół bilardowy – nowość w urządzaniu ogrodów

Organizujesz dla znajomych przyjęcie w Twoim ogrodzie. Słońce grzeje, wszyscy są w dobrym humorze. K…

Bilard spowalnia procesy starzenia

Bilard spowalnia procesy starzenia – twierdzą naukowcy

Społeczeństwa europejskie starzeją się. Za kilkanaście lat będziemy mieli ogromną liczbę ludzi w pod…

Profesjonalne doradztwo

Pomoc naszych specjalistów

Szybka realizacja

Produkcja i szybka wysyłka

Darmowa dostawa

od kwoty 4000 zł

100% bezpieczne płatności

AutoPay / Przelewy24 / Kartami