Stół bilardowy Vermont Outdoor do ogrodu
Stół do bilarda California Outdoor
Stół bilardowy Denver promocja
Stół bilardowy Porto
Stół bilardowy Economic

Stoły bilardowe

Stoły do bilarda to produkty, które muszą być wykonane szczególnie starannie i dokładnie by gra na nich przynosiła przyjemność i była faktycznym sprawdzianem umiejętności gracza. Taką gwarancję dają stoły bilardowe wykonane przez producenta z ponad 20-letnim doświadczeniem – firmę LISSY.

Dzięki maszynom cnc oferujemy najwyższą precyzję wykonania. Łuzy oraz pozostałe elementy korony stołu są wycięte z cyfrową dokładnością, przez co spełniają wymagania profesjonalistów, np. Mistrza Świata w Trikach Bilardowych Bogdana Wołkowskiego, który wielokrotnie grał na naszych stołach. Diamenty są rozmieszczone precyzyjnie. Wszystko profesjonalnie i zgodnie z normami Światowej Federacji Bilardowej.

Użycie wysokiej jakości materiałów takich jak płyty kamienne z łupka włoskiego, sukno Simonis i Europool, twarde drewno dębowe lub bukowe, gwarantuje trwałość stołów.

W stołach bilardowych produkowanych przez naszą firmę stosujemy oryginalne 1-częściowe płyty kamienne (łupek włoski z firmy „Carlo Giuffra Ardesie”), które są stabilne i stałe. Dlaczego nie używamy marmuru? Marmur, ze względu na swoje właściwości (krystaliczna budowa – skłonność do powstawania pęknięć, zbyt elastyczny – mocno ugina się) nie znalazł zastosowania w produkcji stołów bilardowych. Płyty z łupka włoskiego zapewniają liniowość stołu, wysoki komfort gry i stałą jakość na wiele lat. Oferujemy również stoły z płytą drewnianą (meblową). Cena tych stołów jest niższa, jak również ich waga jest mniejsza.

Stoły z płytą kamienną są profesjonalne – gra na nich jest szybka i precyzyjna, zalecane jest do nich sukno cienkie (szybkie). Natomiast stoły z płytą meblową są przeznaczone dla początkujących graczy – gra na nich jest wolniejsza, zalecane jest do nich sukno grube (wolne).

Płyta grająca i oryginalne bandy kauczukowe naciągnięte są wysokiej klasy suknem bilardowym (Speedball, Standard, Simonis) w wybranym kolorze.

Do produkcji stołów w zależności od ich modelu stosujemy zazwyczaj drewno dębowe, bukowe i okleiny naturalne. Postumenty wykonane są z litego drewna dębowego, bukowego lub ze stali nierdzewnej, co zapewnia dużą żywotność oraz odporność na wszelkie naprężenia i naciski oraz jest istotne przy dużym ciężarze stołu. Twarde gatunki drewna stosowane przez naszą firmę są optymalnym surowcem do produkcji stołów bilardowych. Dają one możliwość zastosowania szerokiej palety wybarwień. W naszych najnowszych stołach zastosowaliśmy również drewno i okleiną orzechową, hebanową, klonową.

Korzystając z naszej oferty istnieje możliwość indywidualnego wyboru wybarwienia lub według naszego próbnika. To gwarantuje idealne dopasowanie stołu do kolorystyki pozostałych mebli w pomieszczeniu.

Nasze stoły bilardowe są dedykowane w szczególności do prywatnych domów, biur, pensjonatów, klubów, stąd wykonujemy je w najchętniej wybieranych rozmiarach od 5ft do 9ft. Na specjalne zamówienie wykonujemy oczywiście także większe stoły. Wszystkie stoły bilardowe można nakryć fornirowanym blatem nakrywającym, a przez to przekształcić bez większego wysiłku w duży stół do jadalni, przy którym posiłek może wygodnie zjeść nawet 12-14 osób. Opcja nakrywania blatem jest często wykorzystywana w salach konferencyjnych, gdzie stoły służą do gry oraz jako stoły do spotkań biznesowych. Dzięki blatom nakrywającym do tenisa stołowego można ten sam stół wykorzystać również jako stół do ping-ponga.

Wyposażamy wnętrza nie tylko w stoły bilardowe, ale również w domowe barki, biblioteki oraz w inne meble wg projektu klienta lub architekta wnętrz. Mamy również własnych projektantów, którzy pomogą Państwu stworzyć indywidualny projekt. Wszystko można zobaczyć w naszym sklepie internetowym oraz w salonach stacjonarnych na terenie całej Polski.

Nie tylko sprzedajemy i dowozimy, ale również profesjonalnie montujemy i poziomujemy stół w domu klienta. Świadczymy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny naszych produktów.