Darmowa dostawa złożonych mebli od 4000 zł

Meble do jadalni Dobrodzień

Meble do jadalni Dobrodzień

Klasyczne i nowoczesne meble do jadalni

Strona główna / Meble Dobrodzień / Meble do jadalni Dobrodzień

Polecane meble do jadalni z dostawą do Dobrodzienia

Dobrodzień – meble do jadalni

Wygodne, trwałe i funkcjonalne meble do Twojej jadalni

Dobrodzień słynie z tradycji stolarskich i pięknych mebli, które są wizytówką tego miasta. W firmie Lissy dobrze o tym wiemy i dlatego dokładamy wszelkich starań by nasze meble do jadalni były piękne, trwałe i nietuzinkowe. Będąc w Dobrodzieniu warto zajrzeć do Centrum Meblowego Lissy w pobliskim Błachowie. Na ogromnej przestrzeni czekają meble do jadalni w przeróżnych stylach, kolorach i zestawieniach. Aranżacje stworzone przez projektantów można wprost przenieść do własnego wnętrza. Fachowi doradcy Klienta pomogą w wyborze najodpowiedniejszych mebli. Meble do jadalni to nie tylko stół z krzesłami. W domach często jadalnie połączone są z salonami i kuchniami. Dlatego nasze kolekcje obejmują także szafki pod telewizor, komody, witryny z częściami przeszklonymi i zamkniętymi pełnymi frontami, konsole, barki, ławy, półki. Pozwala to na piękne i stylowe urządzenie wnętrza. Meble do jadalni od Lissy polecają się Państwa uwadze.

Meble do jadalni Dobrodzień

Komplet, zestaw mebli do jadalni w Dobrodzieniu

Zestaw mebli do jadalni z Dobrodzenia od zawsze był dobrym wyborem. Wszak Dobrodzień to słynne miasto stolarzy, a tradycje stolarskie są w nim kultywowane z pokolenia na pokolenie. Nie inaczej jest w firmie Lissy, mającej swoją siedzibę z pobliskim Błachowie. W Centrum Meblowym Lissy zaprezentowane są komplety mebli do jadalni w ciekawych aranażacjach projektantów wnętrz. Każdy komplet mebli do jadalni można wprost przenieść do własnego domu, wybierając przy tym odpowiedni kolor i rozmiary mebli. W ofercie znajdują się stoły rokładane do prawie 4 metrów, ale też stoły nierozkładane, stoły z blatami z litego drewna, stoły fornirowane, stoły industrialne, klasyczne i nowoczesne. Bardzo wygodne krzesła z profilowanymi lub odchylanymi oparciami zapewniają najwyższym komfort użytkowania. Zestawy mebli do jadalni obejmują także witryny z miejscem na porcelanę i kieliszki, pojemne komody, barki, w tym barki obrotowe oraz pomocnicze konsolki.

Dobrodzień – nowoczesne i klasyczne meble do jadalni

Dobrodzień – nowoczesne i klasyczne meble do jadalni to specjalność tutejszych zakładów stolarskich, wśród których firma Lissy znajduje szczególne miejsce. Ekspozycję mebli firmy Lissy można zobaczyć w Centrum meblowym Lissy w Błąchowie. Dzięki długiej tradycji rzemieśliczej klasyczne meble do jadalni z Dobrodzienia cechują się tym co najlepsze. Kunsztowne intarsje na blatach, wiele elementów z litego drewna dębowego, bukowego to tylko niektóre z zalet jakie odznaczają meble do jadalni klasyczne. Długa tradycja zobowiązuje także do ciągłego rozwoju i podążania za trendami wnętrzarskimi. Stąd też nowoczesne meble do jadalni stanowią także dużą część oferty miejscowych zakładów. Oryginalne połączenia materiałów, drewna, laminatów, odważne rozwiązania konstrukcyjne, formy, funkcje i kolory – to cechy charakteryzujące meble do jadalni nowoczesne. To co łączy klasyczne i nowoczesne meble do jadalni z Dobrodzienia to wysoka jakość wykonania, trwałość i piękno.

Dobrodzień – drewniane meble do jadalni

W Dobrodzieniu słynnym mieście stolarzy produkowane są wysokiej jakości meble. Tradycyjnie zawierają one dużo elementów drewnianych, w połączeniu z modnymi obecnie dekorami. Dla poszukujących oryginalnych mebli, Dobrodzień i znajdujące się w okolicy Centrum Meblowe Lissy w Błachowie mają bardzo ciekawą ofertę. Drewniane meble do jadalni – rozkładane stoły i nierozkładane stoły, ergonomiczne krzesła, przeszklone i oświetlone witryny, pojemne komody, obrotowe barki – to tylko przykłady rozwiązań oferowanych przez LissyMeble do jadalni drewniane w Dobrodzieniu mogą być w całości wykonane z tego surowca oraz fornirów. Piękną ozdobą stanowią wówczas intarsje, rzeźbienia i zdobienia. Drewno może być także użyte tylko na niektórych elementach, np. frontach szuflad i szafek, blatach. Klasyka i nowoczesność znajduje wspólny mianownik – meble drewniane do jadalni, które są ponadczasowe. A wykonane w zakładzie Lissy, także trwałe, piękne i oryginalne.

Czytaj więcej…

Blog

Outlet – czy warto kupować meble z outletu?

Outlet – czy warto kupować meble z outletu?

Outlety meblowe w ostatnim czasie zyskały bardzo dużą popularność. To idealna opcja dla osób, które …

Stół outdoorowy z ławkami

Stół outdoorowy – praktyczne rozwiązanie i ozdoba tarasu

Stół outdoorowy zaprojektowany w oryginalny sposób i wykonany z odpowiednich materiałów jest zarówno…

Meble outdoorowe

Meble outdoorowe – szerokie przeznaczenie, rodzaje, materiały, style, czyli wszystko co powinieneś wiedzieć przed zakupem mebli do ogrodu

Meble outdoorowe to meble przeznaczone do użytku na zewnątrz, w ogrodzie, na tarasie lub balkonie. S…

Stylowe stoły

Stylowe stoły – ponadczasowy wybór – rodzaje, zastosowanie, materiały, style, kształty i zestawy z krzesłami

Stylowe stoły, czyli takie które są w dobrym stylu lub też są utrzymane w określonym stylu, to bez w…

Profesjonalne doradztwo

Pomoc naszych specjalistów

Szybka realizacja

Produkcja i szybka wysyłka

Darmowa dostawa

od kwoty 4000 zł

100% bezpieczne płatności

AutoPay / Przelewy24 / Kartami