Lissy – producent ekskluzywnych stołów ogrodowych

Jako producent ekskluzywnych stołów ogrodowych oferujemy Państwu najwyższej jakości wielofunkcyjne stoły ogrodowe, które łączą aż trzy różne funkcje oraz jednocześnie gwarantują niesamowity, nowoczesny i łatwo dopasowujący się do charakteru ogrodu design. Meble ogrodowe Lissy odznaczają się smukłą sylwetką, wykonaniem z najwyższej jakości materiałów, a także precyzyjnym spasowaniem elementów. Przykładamy dużą uwagę do tego, by dostarczać naszym klientom wyłącznie najlepsze produkty, które łatwo dostosują się do aranżacji zarówno ogródka domów jednorodzinnych, jak i miejsc publicznych: takich jak pensjonaty, obiekty wypoczynkowe, restauracje, hotele czy różnego rodzaju kluby i bary outdoorowe.

Stoły ogrodowe Lissy idealnie sprawdzą się jako uzupełnienie ogrodowej małej architektury i staną się nieodzownym elementem ogrodowych przyjęć, imprez oraz kameralnych spotkań z rodziną lub znajomymi. Zachęcamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą mebli ogrodowych.

Nowoczesne stoły do ogrodu

Nasze nowoczesne stoły ogrodowe łączą zalety komfortowych mebli jadalnych oraz funkcje rozrywkowe. Dzięki innowacyjnej konstrukcji pozwalają na wygodne spożywanie posiłków i napojów, a także na błyskawiczne zdjęcie blatu i rozpoczęcie gry w bilard lub ping-ponga. Stoły ogrodowe Lissy doskonale wpasują się w każdy rodzaj przestrzeni. Z powodzeniem można korzystać z nich zarówno na tarasach, w altanach, w ogrodach i parkach. Mobilny blat stołu pozwala cieszyć się możliwością spędzania czasu na łonie natury – zarówno podczas biesiadowania, jak i przy późniejszym rozgrywaniu partyjki bilarda lub tenisa stołowego.

Nowoczesne stoły do ogrodu znajdujące się w asortymencie naszej firmy są odporne na działanie niekorzystnych czynników atmosferycznych – takich jak promieniowanie UV, wahania temperatur oraz opady atmosferyczne. Sprawia to, że oferowane stoły ogrodowe mogą być eksploatowane przez cały rok i nie wymagają chowania do wnętrz podczas okresu zimowego.

Stoły ogrodowe

Stoły ogrodowe 3w1

Stół, Stół bilardowy, Stół do tenisa (ping-ponga)

Zawsze chciałeś mieć własny stół bilardowy albo stół do tenisa (ping-ponga) i nie mogłeś sobie na niego pozwolić ze względu na ograniczoną przestrzeń lub wysoki koszt tego typu stołu? Nasze stoły ogrodowe 3w1 to rozwiązanie idealne dla Ciebie. Łączą zalety wygodnych ogrodowych stołów biesiadnych oraz pełnowymiarowych i odpowiednio wyposażonych stołów do gry w bilard lub ping-pong. Decydując się na zakup naszego produktu, możesz zyskać wysokiej jakości stół bilardowy i do tenisa stołowego przy jednoczesnym optymalnym wykorzystaniu ogrodowej lub tarasowej przestrzeni.

Stoły do ogrodu Lissy idealnie sprawdzą się jako wyposażenie stref aktywnego wypoczynku. Produkty dostępne są w dwóch rozmiarach: 6 ft i 7 ft. Każdy oferowany stół ogrodowy wykonywany jest na indywidualne zamówienie. Mogą Państwo samodzielnie dopasować jego wyposażenie oraz konstrukcję. Zapewniamy możliwość dokupienia uchwytu podwieszanego na blat nakrywający czy plandeki chroniącej stół przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi. Oferujemy także możliwość dobrania bogatej gamy akcesoriów bilardowych – m.in. lamp oraz barków obrotowych na kije bilardowe.

Metalowe i drewniane stoły do ogrodu

Jako producent stołów ogrodowych dokładamy wszelkich starań, aby móc oferować wyłącznie najlepszej jakości stoły. Nasze produkty wykonane są z najwyższej jakości materiałów, które gwarantują długą żywotność, doskonały wygląd oraz niesamowitą trwałość. Metalowe stoły do ogrodu posiadają postumenty wykonane z metalu malowanego proszkowo, a także ramy z drewna kompozytowego. Metalowo-drewniane stoły do ogrodu tworzymy z termo jesionu, a blaty z płyt HPL. Stoły ogrodowe wyposażone są w kamienną płytę oraz w sukno Simonis odporne na działanie wody i promieni słonecznych. Dzięki starannemu wyselekcjonowaniu i dobraniu materiałów oraz komponentów do produkcji naszych stołów ogrodowych możemy zapewnić naszym klientom w pełni profesjonalne i ekskluzywne meble ogrodowe, które spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających osób.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą wysokojakościowych, ekskluzywnych stołów ogrodowych łączących funkcję biesiadną oraz rozrywkową. W przypadku pytań lub wątpliwości zachęcamy do kontaktu. Odpowiemy na pytania oraz rozwiejemy wszelkie wątpliwości dotyczące gamy naszych produktów.

Drewniany stół do ogrodu