Stół bilardowy MANHATTAN 8ft

13 141,00  z VAT

Manhattan to nowoczesny stół bilardowy, który łączy w niezwykłej formie tak różne materiały jak stal nierdzewna i drewno bukowe. Dzięki swemu wyglądowi stół ten pasuje do nowoczesnych pomieszczeń.

 • * Wybarwienia drewna

  Dopłata za wykonanie stołu  w dębie +25% (dla stołów wykonanych standardowo w buku).

  *Rodzaj płyty stołu bilardowego (Pole gry)

  W przypadku płyty stołu bilardowego maja Państwo do wyboru "Płytę meblową (bez dopłaty)" oraz "Płytę kamienną (za dopłatą)".

  Sukno zalecane do płyty meblowej
  * Blat nakrywający stół bilardowy - opcja stołu biesiadnego
 • Sukno zalecane do płyty kamiennej

  W przypadku płyty kamiennej maja Państwo do wyboru sukno "Sukno Speedball (bez dopłaty)" oraz "Sukna Iwan Simonis (za dopłatą)".

  *Blat nakrywający stół bilardowy - opcja stołu do tenisa
  * Wybarwienia blatu nakrywającego

  Dopłata za wykonanie blatu nakrywającego w dębie +25% (dla stołów wykonanych standardowo w buku).

Poprzednia najniższa cena (ostatnie 30 dni): 13 141,00 
Bezpieczne płatności i korzystne raty

płatności

Stół do bilarda MANHATTAN 8ft – Lissy

 • Stabilny stół bilardowy – Płyta grająca oparta jest na metalowej podstawie. Korona stołu wykonana jest z litego drewna bukowego lub dębowego.
 • Płyta grająca – Do wyboru jest profesjonalna płyta grająca kamienna z łupka o grubości 22 mm lub płyta meblowa, która charakteryzuje się mniejszą wagą i szybkością gry.
 • Stół jadalny – Stół bilardowy po nakryciu 3-częściowymi blatami można błyskawicznie zmienić w stół do jadalni. Przy stole może usiąść 14 osób.
 • Stół do tenisa – Na stół można nałożyć 2-częściowy blat do tenisa o wymiarze 275 x 153 cm.
 • Stojak na blaty – Podczas gry blat nakrywajacy można odłożyć do stojaka na blaty ustawianego pod ścianą.
 • Wykończenie – Stół jest wykonany z dbałością o szczegóły. Jego powierzchnia jest pokryta wysokiej jakości lakierem.

Manhattan to nowoczesny stół bilardowy, który łączy w niezwykłej formie tak różne materiały jak stal nierdzewna i drewno bukowe. Dzięki swemu wyglądowi stół ten pasuje do nowoczesnych pomieszczeń. Stół ma wyjątkowo solidną i stabilną metalową konstrukcję, co gwarantuje jego długie i komfortowe użytkowanie. Stabilny postument ze stali chromowej jest nie tylko niezwykle atrakcyjny wizualnie, ale i wytrzymały. Charakterystycznym detalem uzupełniającym całość są skórzane kosze. Stół wykonany jest zgodnie z normami światowych organizacji bilardowych, co sprawia, że jest idealny dla profesjonalnych graczy w bilard. Stół otrzymał certyfikat Polskiego Związku Bilardowego oraz wiele nagród. Rozgrywano na nim wielokrotnie oficjalne zawody PZBil. Stół wykonujemy z litego drewna bukowego lub dębowego, postument ze stali nierdzewnej. W ofercie posiadamy całą gamę dostępnych kolorów. Stoły są standardowo malowane i lakierowane. Do stołu można domówić kółka oraz maskownice na nie. Standardowo proponujemy sukno bilardowe w kolorze zielonym, niebieskim lub bordowym. Sukno w innym kolorze do wyboru z szerokiej oferty firmy Simonis – do stołów z płytą grającą kamienną. Płyta grająca kamienna z łupka włoskiego ma grubość zależną od wielkości stołu: 6ft – 19 mm, 7ft – 19 mm, 8ft – 22 mm, 9 ft – 25,4 mm. Dostępna jest również lżejsza wersja z płytą grającą meblową, przeznaczona do gry amatorskiej. Stoły mogą być zamawiane z blatami nakrywającymi: drewnianym lub do gry w tenisa stołowego. Przekształcenie stołu bilardowego w stół jadalniany zajmuje tylko chwilę. Na pierwszy rzut oka nikt nie dostrzeże, że nowoczesny stół jadalniany jest w rzeczywistości wysokiej klasy stołem bilardowym.

Polecane akcesoria

Dane techniczne

Termin dostawy

Termin dostawy: 8 tygodni

Model

Manhattan

Rozmiar

8ft

Wymiary zewnętrzne [cm]

260 x 148

Wymiary pola gry [cm]

224 x 112

Waga stołu z płytą grającą meblową

170 kg

Waga stołu z płytą grającą kamienną

320 kg

FAQ

Czy stół jest dobrej jakości?

Stoły bilardowe Lissy są wykonywane z twardego drewna. Wysokiej jakości podzespoły, właściwa konstrukcja i połączenia gwarantują użytkowanie przez wiele lat.

Gdzie jest produkowany stół bilardowy?

Stół bilardowy Lissy to polski produkt, który powstaje w zakładzie o ponad 30-letniej tradycji.

Czy i jak jest dostarczany do domu stół bilardowy?

Stół bilardowy jest dostarczany wyspecjalizowanym transportem pod wskazany adres.

Czy firma zapewnia wniesienie stołu bilardowego?

Kierowcy pomagają wnieść stół bilardowy do mieszkania, jednak ze względu na wagę kupujący powinien zorganizować wystarczającą ilość osób do wniesienia: 2 osoby do stołów 5-6 ft, 4 osoby do stołów 7-8 ft i 6 osób do stołu 9 ft.

Kto montuje stół bilardowy?

Stół bilardowy jest montowany i poziomowany przez serwis Lissy. Wymagana jest też pomoc dodatkowych osób ze strony kupującego.

Kiedy odbywają się dostawy?

Dostawy odbywają się od poniedziałku do piątku. Szczegółowe godziny dostawy są ustalane telefonicznie z odpowiednim wyprzedzeniem.

Gdzie można zobaczyć stoły bilardowe Lissy?

Stoły bilardowe Lissy można zobaczyć w siedzibie producenta w Błachowie.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Stół bilardowy MANHATTAN 8ft”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *