Stół bilardowy NEBRASKA 6ft

6 510,00  z VAT

Stoły bilardowe Nebraska: to klasyczne stoły bilardowe w nowoczesnej odsłonie. Zostały stworzone z myślą o użytkownikach ceniących dynamiczny sportowy design i wysokiej jakości materiały. Stół dzięki blatom nakrywającym można z łatwością przekształcić w elegancki stół jadalniany. Ta niezwykła możliwość przekształcania sprawia, że stół bilardowy Nebraska jest idealnym rozwiązaniem dla tych, którzy cenią funkcjonalność i estetykę. Jeśli szukasz wyjątkowego stołu do bilarda, a jednocześnie wyjątkowego stołu do salonu lub biura, Nebraska spełni Twoje oczekiwania.

 • * Wybarwienia drewna

  Dopłata za wykonanie stołu  w dębie +25% (dla stołów wykonanych standardowo w buku).

  *Rodzaj płyty stołu bilardowego (Pole gry)

  W przypadku płyty stołu bilardowego maja Państwo do wyboru "Płytę meblową (bez dopłaty)" oraz "Płytę kamienną (za dopłatą)".

  Sukno zalecane do płyty meblowej
  * Blat nakrywający stół bilardowy - opcja stołu biesiadnego
 • Sukno zalecane do płyty kamiennej

  W przypadku płyty kamiennej maja Państwo do wyboru sukno "Sukno Speedball (bez dopłaty)" oraz "Sukna Iwan Simonis (za dopłatą)".

  *Blat nakrywający stół bilardowy - opcja stołu do tenisa
  * Wybarwienia blatu nakrywającego

  Dopłata za wykonanie blatu nakrywającego w dębie +25% (dla stołów wykonanych standardowo w buku).

Poprzednia najniższa cena (ostatnie 30 dni): 6 510,00 
Producent: Lissy
Bezpieczne płatności i korzystne raty

płatności

Stół do bilarda Nebraska 6ft – Lissy

 • Stabilny stół bilardowy – Korona stołu wykonana jest z litego drewna. Postument stołu ma metalowe nogi obudowane płytą fornirowaną bukową lub dębową.
 • Płyta grająca – Do wyboru jest profesjonalna płyta grająca kamienna z łupka o grubości 19 mm lub płyta meblowa, która charakteryzuje się mniejszą wagą i szybkością gry.
 • Stół jadalny – Stół bilardowy po nakryciu 3-częściowymi blatami można błyskawicznie zmienić w stół do jadalni. Przy stole może usiąść 12 osób.
 • Stół do tenisa – Na stół można nałożyć 2-częściowy blat do tenisa o wymiarze 275 x 153 cm.
 • Wykończenie – Stół jest wykonany z dbałością o szczegóły. Jego powierzchnia jest pokryta wysokiej jakości lakierem.

Stół bilardowy Nebraska to model formą nawiązujący do klasycznych turniejowych stołów bilardowych. Korona stołu wykonana jest z litego drewna bukowego bądź dębowego, w kilku wybarwieniach. Dzięki szerokiej palecie wybarwień doskonale wpasuje się w nowoczesne wnętrze. Nebraska to nie tylko stół bilardowy, ale również biurko, duży stół konferencyjny lub biesiadny. Funkcję stołu zmieniamy nakładając 3-częściowy blat nakrywający. Blaty nakrywające są fornirowane lub wykonane z płyty laminowanej.
Nebraska występuje w rozmiarach 6ft, 7ft i 8ft. Stół wyposażony jest w kieszenie elastyczne do łapania bil, gumowe łuzy oraz bandy kauczukowe. Stół może mieć płytę grająca meblową – w lżejszej domowej wersji stołu lub kamienną z łupka. W cenie stołu jest do wyboru sukno zielone, szare, bordowe i niebieskie. Dla miłośników gry w ping ponga mamy nakładany 2-częściowy blat do tenisa o wymiarach 275×153 z możliwością zamontowania na stołach 6ft, 7ft i 8ft.
Stół jest przywożony do Klienta, montowany na miejscu i poziomowany przez wyspecjalizowanych serwisantów, a tym samym gotowy do gry. Klient nie musi montować go samodzielnie. Wymagane są ze strony klienta, w zależności od wielkości stołu 2-4 osoby do pomocy przy wnoszeniu.
Oferujemy pełny zestaw akcesoriów bilardowych, w skład którego wchodzą wszystkie rodzaje bil, kije o różnej długości dopasowywanej do wzrostu i umiejętności gracza, mostki, końcówki, kredę.
Produkt jest polski, bezpośrednio od producenta, który wykonuje stoły bilardowe od ponad 30 lat. Przed zakupem zalecamy dopasować rozmiar stołu do wielkości pomieszczenia.

Dane techniczne

Termin dostawy

Termin dostawy: 8 tygodni

Model

Nebraska

Rozmiar

6ft

Wymiary zewnętrzne [cm]

218 x 127

Wymiary pola gry [cm]

182 x 91

Waga stołu z płytą grającą meblową

100 kg

Waga stołu z płytą grającą kamienną

200 kg

FAQ

Czy stół jest dobrej jakości?

Stoły bilardowe Lissy są wykonywane z twardego drewna. Wysokiej jakości podzespoły, właściwa konstrukcja i połączenia gwarantują użytkowanie przez wiele lat.

Gdzie jest produkowany stół bilardowy?

Stół bilardowy Lissy to polski produkt, który powstaje w zakładzie o ponad 30-letniej tradycji.

Czy i jak jest dostarczany do domu stół bilardowy?

Stół bilardowy jest dostarczany wyspecjalizowanym transportem pod wskazany adres.

Czy firma zapewnia wniesienie stołu bilardowego?

Kierowcy pomagają wnieść stół bilardowy do mieszkania, jednak ze względu na wagę kupujący powinien zorganizować wystarczającą ilość osób do wniesienia: 2 osoby do stołów 5-6 ft, 4 osoby do stołów 7-8 ft i 6 osób do stołu 9 ft.

Kto montuje stół bilardowy?

Stół bilardowy jest montowany i poziomowany przez serwis Lissy. Wymagana jest też pomoc dodatkowych osób ze strony kupującego.

Kiedy odbywają się dostawy?

Dostawy odbywają się od poniedziałku do piątku. Szczegółowe godziny dostawy są ustalane telefonicznie z odpowiednim wyprzedzeniem.

Gdzie można zobaczyć stoły bilardowe Lissy?

Stoły bilardowe Lissy można zobaczyć w siedzibie producenta w Błachowie.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Stół bilardowy NEBRASKA 6ft”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *