Stoły bilardowe do ogrodu 3w1

Stół, Stół bilardowy, Stół do tenisa (ping-ponga)

Połączenie stołu bilardowego z tradycyjnym stołem jadalnianym do ogrodu to doskonałe rozwiązanie dla tych, którzy mają ograniczoną przestrzeń. Ogrodowe stoły bilardowe z blatem nakrywającym tworzący stół ogrodowy będą idealnym połączeniem, które sprawdzi się w ogrodowej altanie lub na tarasie. Szybkie i wygodne ściągnięcie blatów sprawia, że stół w mgnieniu oka zmienia się w klasyczną rozrywkę, dzięki której każe przyjęcie nabierze zupełnie nowego wymiaru.

Stoły ogrodowe z bilardem, które znajdziesz w naszej ofercie dostępne są standardowo w rozmiarze 7 ft.  Wykonano je z najlepszych materiałów dostępnych na rynku, dzięki czemu są stabilne oraz niezwykle odporne na wszelkie naciski i trudne warunki pogodowe. Do produkcji stosujemy twarde drewno bukowe. Szeroki wybór materiałów sprawia, że z łatwością dopasujesz stół do wnętrza lub otoczenia. Pokrywające stół sukno Simonis dostępne jest w kolorze tournament blue.

Ogrodowy stół bilardowy

Lissy – producent ekskluzywnych stołów bilardowych do ogrodu

Bilard to klasyczna gra, która swoją historią sięga aż do XV wieku. Nic więc dziwnego, że uważany jest za niezwykle elegancką grę dla dżentelmenów, która zapewnia rozrywkę na najwyższym poziomie. Stół bilardowy świetnie sprawdzi się zarówno w domowym zaciszu – w salonie lub jadalni – jak i w hotelach, restauracjach czy salach konferencyjnych.

Dostępne w naszej ofercie stoły bilardowe zostały wykonane z najlepszej jakości materiałów. Do ich produkcji wykorzystano płyty kamienne z łupka włoskiego, twarde drewno bukowe lub dębowe oraz stal nierdzewną. Meble ogrodowe Lissy zapewniają wysoką odporność na warunki atmosferyczne, co jest niezwykle ważne w przypadku gdy wybieramy stół do ogrodu i bilarda 2w1. Wszystkie stoły ogrodowe z naszej oferty są malowane i lakierowane. W zależności od możliwości przestrzennych oferujemy stoły bilardowe do ogrodu i wnętrz w czterech różnych rozmiarach rozmiarach – na czterech nogach w rozmiarze 6ft i 7ft oraz na sześciu nogach o wielkości 8ft lub 9ft.

Stoły ogrodowe z bilardem pokryte są odpowiednio przygotowanym do gry na zewnątrz suknem w kolorze niebieskim. Wiemy, jak ważna dla płynnej rozgrywki jest szybkość i rotacja toczących się bil, dlatego wybieramy sukna od sprawdzonych producentów, którzy oferują najlepsze materiały.