,

Lift – połączenie nowoczesnego stolika kawowego z biurkiem – by było przyjemnie i pożytecznie

Ława Lift z funkcją podnoszonych półek

Wielu z nas poszukuje mebli wielofunkcyjnych. Chcemy połączyć piękno i estetykę z trwałością i sprytnymi rozwiązaniami. Dążymy do połączenia funkcjonalności, trwałości i estetyki w jednym. Nie należy to do łatwych zadań, ale doświadczeni projektanci potrafią im sprostać. Dowodem na to jest ława Lift – nowoczesny stolik kawowy i biurko w jednym.

 Stolik kawowy w nowoczesnym wnętrzu

Ława Lift z funkcją podnoszonych półek

Relaks na wygodnej kanapie z filiżanką kawy w ręku, z ciekawą książką lub podczas oglądania ulubionego serialu – to moment wytchnienia dla wielu z nas w napiętym codziennym grafiku. Nieodłącznym elementem staje się wówczas stolik kawowy, na którym możemy odłożyć filiżankę, książkę, pilota tak by mieć je pod ręką, a jednocześnie nie obawiać się o strącenie ich czy poparzenie się gorącym napojem.

Stoliki kawowe, mogą mieć różne rozmiary, ale zawsze muszą być stabilne. Przeważnie mają niewielką wysokość, praktyczny blat, czasami półkę. Najlepsze stoliki są tak wykonane, że nawet w przypadku potrącenia, nikomu nie stanie się nic złego.

Stolik kawowy Lift pasuje zarówno do wnętrz nowoczesnych jak i tych z tradycyjnym wystrojem. Górna część ławy wykonana jest w płyty fornirowanej naturalną okleiną dębową (w kolorach dąb naturalny lub dąb kasztanowy) albo z akryluksu (w kilku kolorach do wyboru), metalowy postument może być pomalowany na czarno lub inox.

Zalety mebli wielofunkcyjnych

Ława lift

W ograniczonej przestrzeni mieszkania zalety mebli wielofunkcyjnych nietrudno dostrzec. Tam, gdzie salon stanowi miejsce przyjmowania gości, odpoczynku, ale też pracy, połączenie stolika kawowego i biurka jest ciekawym i niezastąpionym rozwiązaniem.

Mebel ten niezwykle łatwo przekształcić ze stolika kawowego w biurko i odwrotnie. Dwa unoszone blaty są idealnym podparciem pod laptopa, miejscem do wykonania kilku przelewów czy też pomocy dziecku w pracy domowej.

Po skończonym zadaniu drobiazgi takie jak piloty, notesy, tablety, ładowarki, czasopisma można schować w schowkach ryjących się pod blatami i na ławie ustawić filiżanki z parująca kawą i podjąć gości.

Praktyczne rozwiązania w ławach

Ława lift

Ława Lift powstała, ponieważ staramy się wychodzić naprzeciw oczekiwaniom klientów, którzy coraz częściej w przestrzeni domu czy mieszkania muszą wygospodarować miejsce na pracę i odpoczynek, ponieważ chętnie korzystają z możliwości pracy zdalnej i tworzą sobie mini home office. Dodatkowo mebel taki często nie musi być dużym biurkiem – wystarczy by miał miejsce na położenie laptopa i kilka schowków, do których można odłożyć dokumenty, nad którymi akurat pracujemy. Musi też pasować do wystroju wnętrza, w którym jest ustawiony. Wszystkie te warunki spełnia ława Lift.

Dla większego komfortu użytkowania blat ławy został podzielony na trzy części. Dwie z nich po podniesieniu tworzą podstawki pod laptopa albo blaty robocze biurka, trzecia – uchylna – kryje schowek na drobiazgi takie jak długopisy, ładowarki, piloty.

Ława Lift ma standardową wysokość stolika kawowego 46 cm, ale po podniesieniu blatów mamy dwa wygodne miejsca robocze na wysokości 66 cm. Konstrukcja mebla i zastosowane materiały powodują, że całość wygląda lekko i nie jest to złudzeniem. Nieobciążony stolik można bez większego wysiłku przestawić w inne miejsce.

Ergonomia w pracy

Do wydajnej pracy potrzebne są nie tylko dobre narzędzia, ale także przyjazne otoczenie i ergonomiczne wyposażenie. Dlatego też ława Lift jest dobrym rozwiązaniem – dzięki odpowiedniej wysokości blatu zachowujemy odpowiednia pozycje podczas pisania czy pracy na laptopie. Nasz kręgosłup się nie męczy, nawet przez kilka godzin.

Odpowiednia konstrukcja sprawia, że nasze połączenie stolika kawowego z biurkiem jest bezpieczne. Uzyskanie wysokiej stabilności było możliwe dzięki dopracowaniu metalowego postumentu, w którym ciężar jest rozłożony na dużej powierzchni.

Nowoczesny design

RIMS ława LIFT biała

Zaletą ławy Lift jest nie tylko funkcjonalność. Mebel ten jest tak samo praktyczny jak po prostu ładny. Zaprojektowany w zgodności z najnowszymi trendami. Jego lekka konstrukcja sprawia, że nadaje wnętrzu lekkości i nie przytłacza. Jego niewielkie rozmiary pozwalają go szybko przestawić w dowolne miejsce.

Możliwa do wyboru paleta materiałów i wybarwień sprawiają, że stolik pasuje do każdego wnętrza. Ciekawa konstrukcja jest niebanalnym uzupełnieniem mebli w salonie. Mebel pasuje do zestawów z różnych kolekcji.

Połączeniu stolika kawowego i biurka w jednym meblu to idealna kompozycja dla tych, którzy ceniących praktyczne rozwiązania. Chwila z filiżanką gorącej kawy to niezastąpiona nagroda podczas wytężonej pracy, która pozwoli na krótki odpoczynek i podniesie twoją produktywność.

Stolik Lift odpowiada oczekiwaniom klientów, którzy często pracują w domu. Jego oryginalne rozwiązanie przykuwa uwagę gości zaskoczonych łatwością zmiany funkcji w tym meblu. Rodzina również szybko pozna i doceni zalety tego wielofunkcyjnego mebla.

 

0 komentarzy:

Dodaj komentarz

Chcesz się przyłączyć do dyskusji?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *