Darmowa dostawa złożonych mebli od 4000 zł

Ogrodowe stoły bilardowe – najnowszy trend w aranżacji ogrodów

Ogrodowe stoły bilardowe – najnowszy trend w aranżacji ogrodów

Szukasz atrakcyjnego i funkcjonalnego mebla ogrodowego, który sprawi, że Twój ogród zamieni się w doskonałe miejsce do spędzania kameralnych wieczorów oraz urządzania hucznych imprez? Poznaj jeden z ciekawszych mebli ogrodowych, które ostatnimi czasy podbijają zagraniczne rynki.

Bilard to niezwykle wdzięczna gra, która łączy zarówno doświadczonych graczy, jak i amatorów lubiących miło spędzić czas w gronie znajomych. Ze względu na proste zasady oraz nieskomplikowaną formułę, w bilarda może grać każdy, bez względu na wiek czy warunki fizyczne. Powoduje to, że stół do bilarda może okazać się świetnym rozwiązaniem na wspólne spędzanie czasu w gronie rodziny, najbliższych oraz dalszych znajomych, urozmaicając sobotnie wieczory czy niedzielne popołudnia.

Niemniej, ze względów na ograniczoną przestrzeń lub budżet, nie każdy może pozwolić sobie na zakup stołu bilardowego do domu. Z kolei eleganckie sukno, lite drewno czy ciężka kamienna płyta stanowiące elementy profesjonalnych stołów do gry w bilard nie wytrzymają wilgoci, promieniowania UV czy różnicy temperatur panujących na zewnątrz.

Rozwiązaniem są profesjonalne ogrodowe stoły bilardowe, które łatwo i szybko można zmienić w standardowe stoły ogrodowe, a gdy zajdzie potrzeba, rozłożyć i rozpocząć rozgrywkę.

Uniwersalność, optymalizacja i funkcjonalność – oto najnowsze trendy w aranżacji ogrodowej przestrzeni

Ogrodowy stół bilardowy

Ogrodowy stół bilardowy z blatem jadalnym

Ogrodowy stół bilardowy z blatem do ping-ponga

Zapewne nikt nie lubi marnować miejsca, kupować niepotrzebnych przedmiotów oraz zbędnie wydawać pieniędzy. Najważniejszą zasadą podczas projektowania ogrodów i tarasów jest optymalizacja. Mniej, znaczy lepiej. Zdecydowanie najpowszechniejszym nurtem przy aranżowaniu nie tylko wnętrz, ale i terenów zielonych, jest funkcjonalny minimalizm. Pozwala on sprytniej zarządzać dostępną przestrzenią i jednocześnie redukować ilość niepotrzebnych wydatków związanych z zakupem elementów małej architektury ogrodowej.

Wielofunkcyjne stoły do ogrodu i bilarda 2w1 idealnie wpisują się w ten nurt, pozwalając znacząco ograniczyć ilość mebli w ogrodzie oraz sprawnie łącząc odpoczynek z rekreacją. Dzięki nakrywanemu blatowi ogrodowe stoły bilardowe w kilka sekund można zamienić w stabilne i wygodne stoły jadalne. Co więcej, ich konstrukcja pozwala na zamontowanie siatki do ping-ponga, tym samym tworząc ze stołu profesjonalny, stabilny i pełnowymiarowy stół do tenisa stołowego.

Obawiasz się o to, czy ogrodowy stół bilardowy dopasuje się do wystroju Twojego tarasu lub ogrodu? Niepotrzebnie. Dzięki najnowszym rozwiązaniom konstrukcyjnym oraz innowacyjnemu designowi, stoły do ogrodu i bilarda 2w1 wpasują się zarówno do wystroju eleganckiego tarasu w stylu skandynawskim, jak i ogrodu utrzymanego w stylu klasycznym, angielskim czy wiejskim.

Chcesz dowiedzieć się więcej o zaletach oraz specyfikacji ogrodowych stołów do bilarda? Sprawdź naszą ofertę, a w razie pytań lub wątpliwości skontaktuj się z naszymi doradcami.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Profesjonalne doradztwo

Pomoc naszych specjalistów

Szybka realizacja

Produkcja i szybka wysyłka

Darmowa dostawa

od kwoty 4000 zł

100% bezpieczne płatności

AutoPay / Przelewy24 / Kartami