Darmowa dostawa złożonych mebli od 4000 zł

Stoły bilardowe Gdynia

Kup stół bilardowy online z dostawą do domu lub biura

Polecane produkty

Gdynia – stoły bilardowe Lissy

Stoły do bilarda – turniejowe, domowe, ogrodowe

Stoły bilardowe Lissy w Gdyni cieszą się sporym uznaniem. Dowodem na to jest ilość stołów, które każdego roku trafiają do Trójmiasta. Producent stołów bilardowych firma Lissy już od prawie 30 lat produkuje i dostarcza wysokiej jakości stoły bilardowe w Polsce i całej Europie. Gdynia jest przez naszych montażystów na równi często jak i chętnie odwiedzana. W ofercie Lissy znajdują się stoły bilardowe do domu, które można dzięki blatom nakrywającym zmienić w stoły jadalniane lub do tenisa. Podobnie stoły bilardowe biurowe mogą stać się stołami konferencyjnymi lub biurkami. Ciekawym rozwiązaniem są stoły bilardowe ogrodowe. Dzięki zastosowanej technologii można je przechowywać na zewnątrz przez cały sezon. Dodatkowe blaty pozwalają na szybką zmianę w stoły biesiadne lub do ping-ponga. Lissy jest także oficjalnym partnerem Bilardowej Ekstraklasy, na której potrzeby zaprojektował i wyprodukował stoły bilardowe turniejowe. Każdy stół bilardowy od Lissy jest wyjątkowy.

Stoły bilardowe turniejowe, domowe, ogrodowe w Gdyni
Gdynia - stoły do bilarda 5ft, 6ft, 7ft, 8ft, 9ft, turniejowe

Stoły do bilarda w Gdyni

Stoły bilardowe 5ft, 6ft, 7ft, 8ft, 9ft, turniejowe

Stoły do bilarda w Gdyni zamówić można nawet bez opuszczania Trójmiasta. W sklepie internetowym Lissy zaprezentowana jest szeroka gama stołów. Znaleźć tutaj można stoły bilardowe 5ft dedykowane do okazjonalnej gry w pomieszczeniach o ograniczonej przestzreni. Są także stoły do bilarda 6ft stoły bilardowe 7ft – najpopularniejsze rozmiary do salonów i biur, przy których w wersji jadalnianej zasiądzie wygodnie 12 osób. Stoły bilardowe 8ft i stoły do bilarda 9ft można śmiało polecić do profesjonalnej gry w pool bilard, zarówno w domu, biurze jak i klubie bilardowym. Zasiądzie przy nich 15 osób. Wielofunkcyjność to specjalność Lissy, dlatego też prawie każdy stół to stół bilardowy 2w1 lub nawet stół bilardowy 3w1. W zależności od modelu i ilości dodatkowych blatów stół do bilarda można zmienić w stół jadalniany lub do ping-ponga. Lissy produkuje też cenione przez profesjonalistów stoły bilardowe turniejowe, wyposażone w najwyższej jakości płyty kamienne z łupka, bandy i sukno.

Gdynia – sklep bilardowy

Akcesoria bilardowe i stoły bilardowe dostępne w sklepie

Dobrze wyposażony sklep bilardowy w Gdyni – zapraszamy na lissy.pl. Polski producent firma Lissy od lat sprzedaje stoły bilardowe i akcesoria bilardowe. W ofercie znajdują się akcesoria do gry w bilard, kije bilardowebile, kreda, trójkąty, podpórki. Uzupełnieniem są meble bilardowe, blaty nakrywające na stoły bilardowe – jadalniane, do tenisa stołowego, uchwyty i stojaki kije i na blaty. Sklep bilardowy online firmy Lissy oferuje szeroki wybór produktów oraz wsparcie doświadczonych doradców Klienta. Podpowiedzą jak dobrać wielkościowo stoły do bilarda do rozmiaru docelowego pomieszczenia, na co zwrócić uwagę i dlaczego warto zakupić stół z płytą grającą kamienną. Każdy stół bilardowy Lissy produkowany jest na indywidualne zamówienie, dlatego też można wybrać jego kolor i wykończenie. Stoły do bilarda dowożone są firmowym transportem. Nowy nabywca otrzymuje stół bilardowy gotowy do gry – zmontowany i wypoziomowany.

Sklep bilardowy w Gdyni

Blog

Niebanalne sposoby na spędzanie czasu w ogrodzie

Niebanalne sposoby na spędzanie czasu w ogrodzie

Posiadacze przydomowych ogrodów doskonale zdają sobie sprawę z zalet posiadania własnego skrawka zie…

Man cave, czyli jak urządzić idealny pokój do męskich rozrywek

Man cave, czyli jak urządzić idealny pokój do męskich rozrywek

Man cave to anglojęzyczny termin na specjalne miejsce relaksu i zabawy dla mężczyzny. To pomieszczen…

Ogrodowy stół bilardowy – nowość w urządzaniu ogrodów

Ogrodowy stół bilardowy – nowość w urządzaniu ogrodów

Organizujesz dla znajomych przyjęcie w Twoim ogrodzie. Słońce grzeje, wszyscy są w dobrym humorze. K…

Bilard spowalnia procesy starzenia

Bilard spowalnia procesy starzenia – twierdzą naukowcy

Społeczeństwa europejskie starzeją się. Za kilkanaście lat będziemy mieli ogromną liczbę ludzi w pod…

Profesjonalne doradztwo

Pomoc naszych specjalistów

Szybka realizacja

Produkcja i szybka wysyłka

Darmowa dostawa

od kwoty 4000 zł

100% bezpieczne płatności

AutoPay / Przelewy24 / Kartami