Darmowa dostawa złożonych mebli od 4000 zł

Stoły bilardowe Kielce

Kup stół bilardowy online z dostawą do domu lub biura

Polecane produkty

Kielce – stoły bilardowe Lissy

Stoły do bilarda – turniejowe, domowe, ogrodowe

Kielce – stoły biladowe Lissy są w tym mieście dobrze znane. Szczególnie turniejowe stoły bilardowe od Lissy, na których rozgrywane były mecze bilardowej ekstraklasy podczas zawodów w Kielcach. Otrzymały tam bardzo pochlebne recenzje od organizatorów i zawodników. Producent stołów bilardowych, firma Lissy z Błachowa, specjalizuje się także w produkcji stołów do domu i biura. Stoły bilardowe do domu maja bardziej salonowy wygląd, są eleganckie, dotępne w wielu wariantach kolorystycznych i rozmiarach, a także stylach. Podobnie stoły bilardowe biurowe, które mogą służyć także jako stoły konferencyjne lub biurka. Klienci chętnie zakupują także stoły bilardowe do ogrodu, które są odporne na działanie warunków atmosferycznych i mogą być przechowywane na zewnątrz przez cały sezon. Każdy stół bilardowy od Lissy wykonywany jest na zamówienie, z dbałością o detale i nawyższą jakość. Fachowy serwis dostarcza stół bilardowy, montuje, poziomuje i przygotuwuje do gry.

Stoły bilardowe turniejowe, domowe, ogrodowe w Kielcach
Kielce - stoły do bilarda 5ft, 6ft, 7ft, 8ft, 9ft, turniejowe

Stoły do bilarda w Kielcach

Stoły bilardowe 5ft, 6ft, 7ft, 8ft, 9ft, turniejowe

Stoły do bilarda w Kielcach firma Lissy zaprezentowała podczas rozgrywek bilardowej ekstraklasy, które odbywały się w tym mieście. Turniejowy stół bilardowy 9ft Lissy może zakupić każdy i grać u siebie na profesjonalnym sprzęcie. Specjalność polskiej firmy Lissy to także stoły bilardowe 2w1 oraz stoły bilardowe 3w1. Dzięki dodatkowym blatom nakrywającym można je zmienić w stoły jadalniane, konferencyjne lub do ping-ponga. Takie rozwiązanie zapewnia oszczedność miejsca i gwarancję jeszcze lepszej rozrywki. Dla dysponujących niewielką przestrzenią proponujemy stoły bilardowe 5ft lub stoły bilardowe 6ft. Ich rozmiary pozwalają na ustawienie w większości mieszkań. Jeśli dostępnego miejsca jest więcej warto zamówić stół bilardowy 7ft lub stół do bilarda 8ft. Większy stół bilardowy to większa przyjemność z gry w bilard. Wpływ ma również rodzaj płyty grającej – profesjonalne to płyty kamienne z łupka włoskiego. Gra na płycie kamiennej jest szybsza i bardziej dynamiczna.

Kielce – sklep bilardowy

Akcesoria bilardowe i stoły bilardowe dostępne w sklepie

Sklep bilardowy w Kielcach wygodnie odwiedzić można wchodząc na stronę lissy.pl. Nie jest to zwykły sklep bilardowy online. Można w nim tak jak w stacjonarnym salonie uzyskać fachową poradę i pomoc podczas wyboru stołu i akcesoriów do gry. Stoły do bilarda od Lissy dostępne są w sklepie bilardowym w szerokiej gamie kolorów, materiałów, rozmiarów, stylów i funkcjonalności. Stoły do bilarda dobrze zakupić od razu z całym osprzętem, by od razu po dostawie móc na nim grać. Lissy oferuje kije bilardowebile do bilarda, trójkaty, podpórki, kredę i wszystko co potrzebne do gry. Dodatkowo zakupić można blaty nakrywajace stoły bilardowe – jadalniane i do tenisa stołowego. Lissy produkuje także meble bilardowe – stojaki na kije, blaty, wieszaki, krzesła dopasowane wysokością do stołów za pomocą dodatkowych poduszek. Wysoka jakość, ciekawe rozwiązania, firmowy transport, montaż wykonywany przez fachowców – to tylko niektóre z zalet zakupów w sklepie bilardowym Lissy.

Sklep bilardowy w Kielcach

Blog

Niebanalne sposoby na spędzanie czasu w ogrodzie

Niebanalne sposoby na spędzanie czasu w ogrodzie

Posiadacze przydomowych ogrodów doskonale zdają sobie sprawę z zalet posiadania własnego skrawka zie…

Man cave, czyli jak urządzić idealny pokój do męskich rozrywek

Man cave, czyli jak urządzić idealny pokój do męskich rozrywek

Man cave to anglojęzyczny termin na specjalne miejsce relaksu i zabawy dla mężczyzny. To pomieszczen…

Ogrodowy stół bilardowy – nowość w urządzaniu ogrodów

Ogrodowy stół bilardowy – nowość w urządzaniu ogrodów

Organizujesz dla znajomych przyjęcie w Twoim ogrodzie. Słońce grzeje, wszyscy są w dobrym humorze. K…

Bilard spowalnia procesy starzenia

Bilard spowalnia procesy starzenia – twierdzą naukowcy

Społeczeństwa europejskie starzeją się. Za kilkanaście lat będziemy mieli ogromną liczbę ludzi w pod…

Profesjonalne doradztwo

Pomoc naszych specjalistów

Szybka realizacja

Produkcja i szybka wysyłka

Darmowa dostawa

od kwoty 4000 zł

100% bezpieczne płatności

AutoPay / Przelewy24 / Kartami