Zaaranżuj ogród na wiosnę w nowoczesnym stylu. Poznaj ogrodowe stoły bilardowe

Wiosna zbliża się wielkimi krokami. Jest to doskonały czas na to, by pomyśleć o zaaranżowaniu ogrodu i przydomowych terenów zielonych. Szukasz atrakcyjnych wizualnie, trwałych i funkcjonalnych mebli, które sprawią, że ogród przy Twoim hotelu, restauracji, domu lub lokalu usługowym nabierze charakteru? Poznaj ogrodowe stoły bilardowe Lissy.

Wyobraź sobie grę w bilard na świeżym powietrzu

Jest ciepłe piątkowe popołudnie, zapraszasz swoich znajomych i rodzinę na ogrodowe przyjęcie. Goście krążą między domem a ogrodem, biesiada trwa w najlepsze, jednak brakuje czegoś, co zintegrowałoby wszystkie osoby uczestniczące w garden party. Właśnie tym elementem spajającym mogą okazać się nowoczesne i funkcjonalne stoły ogrodowe do gry w bilard oraz ping-ponga.

Tylko wyobraź sobie potencjał, jaki drzemie w tego typu meblach. W jednej chwili dysponujesz komfortowym stołem biesiadnym, by w kilka chwil zamienić go w pełnowymiarowy i atrakcyjny wizualnie stół do bilarda lub ping-ponga. Prawda, że brzmi wspaniale?

Co więcej, estetyczny design sprawia, że stoły ogrodowe doskonale wkomponują się nie tylko na prywatnych tarasach i w przydomowych ogrodach. Z powodzeniem mogą korzystać z nich także wszelkiego rodzaju hotele i hostele, restauracje, bary, lokale organizujące imprezy grupowe oraz wszystkie podmioty, które poszukują sposobu na nowoczesną aktywizację swoich gości na świeżym powietrzu.

Nierzadko bywa tak, że przestrzeń zielona, taras lub altana mają dość mocno ograniczoną przestrzeń. Znacząco utrudnia to funkcjonalną i jednocześnie estetyczną aranżację. Decydując się na nowoczesne meble do ogrodu 3w1, nie musisz rezygnować z uatrakcyjniających przestrzeń rekreacyjnych rozwiązań.

Dzięki temu możesz zainwestować w stół, który jednocześnie będzie pełnił funkcję biesiadną, a po zdjęciu pokrywy w kilka chwil może stać się stołem do gry w bilard lub stołem, który pozwoli komfortowo rozegrać partię ping-ponga. Inwestując w takie rozwiązanie, nie musisz ograniczać się do postawienia jedynie stołu jadalnego.

Wszechstronna i bogata oferta mebli ogrodowych Lissy

Oferta firmy Lissy – producenta ogrodowych mebli 3w1 – składa się z wielu atrakcyjnych cenowo i wizualnie serii stołów. Pierwszą wartą uwagi serią mebli jest seria California Outdoor 7 ft. Stół ten wykonany jest z wysokiej jakości termokompozytowego jesionu i opatrzony jest pięknym suknem marki Simonis w kolorze Petroleum blue. Sylwetka stołu utrzymana jest w minimalistycznym i klasycznym formacie. Materiały zastosowane do produkcji stołu są całkowicie odporne na działanie promieniowania UV, opadów atmosferycznych oraz skrajnych temperatur.

Inną godną polecenia serią stołów Lissy są modele Vermont Outdoor wykonywane w rozmiarze 7 ft i 6 ft. Są to w pełni profesjonalne stoły bilardowe wykonane z metalowego postumentu malowanego proszkowo oraz ramy z drewna kompozytowego (termo jesionu z blatem wykonanym z HPL). Stół wyposażony został w kamienną płytę grającą z łupka włoskiego oraz sukno marki Simonis w kolorze Petroleum blue. Również w tym przypadku materiały są całkowicie odporne na działanie niekorzystnych warunków atmosferycznych, a stoły mogą być przechowywane na zewnątrz również w okresie zimowym.

Do każdego oferowanego mebla istnieje możliwość dokupienia blatu nakrywającego stół bilardowy, uchwytów podwieszanych na blat, plandeki oraz blatu pozwalającego grać w ping-ponga.

Dlaczego warto zainwestować w takie meble?

Oczywistą korzyścią, jaką otrzymujesz, decydując się na meble ogrodowe Lissy, jest możliwość wykorzystania jednego mebla na trzy różne sposoby. W ten sposób ograniczasz wykorzystywaną przestrzeń, możesz zwiększyć atrakcyjność ogrodu, tarasu lub altany, nie ponosząc znacznych kosztów inwestycyjnych, a także zapewniasz sobie oraz gościom doskonałą i uniwersalną rozrywkę.

Meble ogrodowe są całkowicie odporne na działanie warunków atmosferycznych, a ze względu na najwyższą jakość materiałów, zapewniają długą żywotność oraz trwałość. Zatem nie musisz obawiać się o ich niszczenie na świeżym powietrzu oraz o to, że zniszczy je intensywna eksploatacja.

Sprawdź pełną ofertę firmy Lissy i zaaranżuj ogród, taras lub tereny zielone wokół lokalu albo domu w profesjonalny, nowoczesny i przemyślany sposób.