Stół Bilardowy do ogrodu

Prezentujemy Państwu praktyczny stół bilardowy do ogrodu – jedyny taki w Polsce. Solidna konstrukcja oraz wykonanie z materiałów odpornych na działanie warunków atmosferycznych – między innymi wykorzystano drewno zaimpregnowane farbami takimi samymi jak najwyższej jakości okna i drzwi zewnętrzne oraz wodoodporne sukno – zapewniają długoletnie użytkowanie stołu o każdej porze roku, bez względu na pogodę. Wielofunkcyjność naszego produktu i przemienność wariantów stanowi super alternatywę dla zwykłego stołu ogrodowego i stołu do ping-ponga, które zajmują nam cenną przestrzeń ogrodu. Prosta, nowoczesna forma ułatwia zarówno wkomponowanie go w już zaaranżowaną, nowoczesną architekturę ogrodów jak i jej wzbogacenie oraz urozmaicenie ich przestrzeni. Stół znakomicie nadaje się również do wstawienia go na osłoniętym tarasie. Jest to świetny mebel ogrodowy. Zobaczcie sami:

Grill pod chmurką

Kto nie marzy, po tak ciężkiej zimie, o spędzeniu wiosennego popołudnia lub letniego wieczoru w pięknym ogrodzie. Multifunkcyjny stół bilardowy dzięki swojemu wyposażeniu w różne, zmiennie nakładane blaty pomoże przekształcić nasz ogród w świetne centrum rozrywki, gdzie spędzamy czas aktywnie i ciekawie, korzystając z zalet przebywania na świeżym powietrzu. Opcja blatu nakrywającego pozwala szybko zamienić stół bilardowy w stół biesiadny, przy którym łatwo zorganizować rodzinne spotkanie, nawet bardzo licznej grupy osób.

Spędzając czas pośród zieleni natury zapominamy o mniejszych i większych kłopotach, a aktywność fizyczna jest doskonałym sposobem na odpoczynek i uwolnienie się od stresu. Wymienne blaty podczas gry są dyskretnie schowane na podwieszanych uchwytach, a ich zmiana i demontaż jest bardzo prosty i łatwo można go szybko i sprawnie wykonać samodzielnie. Kilka opcji zastosowania stołu sprawia, że można zjeść dobry posiłek, rozegrać partię bilarda lub ping-ponga, nie zajmując cennej przestrzeni ogrodu nadmiarem mebli przeznaczonych tylko do jednej czynności. Jest to świetne rozwiązanie zarówno na ogrodowe przyjęcie urodzinowe dziecka czy sąsiedzkiego grilla pod chmurką. Kilka ruchów i dzięki szybkiej zmianie na blat stołu bilardowego lub powierzchnię do tenisa stołowego zapewniamy naszym gościom atrakcyjną formę zabawy i rozrywki, a przy okazji przyjemny sposób na spalanie kalorii po bogatej uczcie lub tłustym grillowaniu. Mnogość zastosowań ułatwia nie tylko pomysłowe zagospodarowania terenu w ogrodzie, ale także dobrze wpisuje się w najnowsze trendy projektowania nowoczesnych ogrodów i obiektów agroturystycznych.

Stół do bilarda z blatem Vermont Outdoor 7ft

Rodzinna zabawa na tarasie

Z wodoodpornego stołu bilardowego można korzystać przez cały rok. Aktywne spędzanie czasu z rodziną jest możliwe nawet kiedy na dworze plucha i zimny wiatr. Wystarczy wstawić stół do ogrodu zimowego lub przestawić na częściowo osłonięty taras. W takich warunkach, mecz w tenisa stołowego lub partyjka bilarda zapewnią doskonałą rozrywkę nawet w najbardziej pochmurny dzień. Zjedzenie pysznego obiadu lub świątecznej kolacji w niecodziennej scenerii zimowego ogrodu i perspektywa świetnej zabawy po posiłku sprawią, że goście długo będą wspominać to spotkanie.

Stół bilardowy z blatem do tenisa do ogródka

Spotkanie towarzyskie/biznesowe w ogrodzie

Praktyczny stół bilardowy w ogrodzie pomoże przekształcić w bardziej atrakcyjne każde spotkanie biznesowe i towarzyskie. Nawet kilkugodzinne negocjacje i pertraktacje prowadzone w ogrodowym krajobrazie będą łatwe i przyjemne. Po oficjalnej części spotkania biznesowego miło również zjeść poczęstunek pod rozłożystą gruszą. Wystarczy kilka chwil aby biznesowe spotkanie przenieść na poziom towarzyski. Szybki montaż rekreacyjnego wariantu stołu i robocza część spotkania zostanie przeniesiona na poziom towarzyski przy grze w Poola czy Snookera. Trzy opcje wyboru rozrywki pozwolą na lepsze poznanie naszych partnerów biznesowych od ich prywatnej strony. Taka zabawa miło zaskoczy gości a nowoczesna budowa stołu idealnie wkomponuje się architekturę przydomowych klombów, skalników i mini wodospadów. Ułatwi także zaprezentowanie się jako doskonały gospodarz i pomysłowy organizator spotkania.

Własny biznes

Prowadzenie własnego biznesu wymaga bycia konkurencyjnym. Stół bilardowy wstawiony do ogrodu pomoże sprawić, że oferta hotelu, restauracji, pensjonatu lub gospodarstwa agroturystycznego będzie się wyróżniała na tle innych. Umożliwi wzbogacenie oferty usług, zwiększy jej elastyczność, a zmniejszy konieczność nakładów na inwestycje, które do tej postrzegaliśmy jako odrębne. Zakupem jednego praktycznego stołu zastąpimy trzy niepotrzebne wydatki. Wielofunkcyjność stołu sprawia, że łatwo zorganizować oficjalne przyjęcia, konferencje i jednocześnie zapewnić gościom bogaty repertuar rozrywek. Oszczędność miejsca dzięki różnorodnym zastosowaniom stołu, sprawia, że Twoja działalność może się rozwijać bez konieczności zwiększania wynajmowanej przestrzeni. Inwestując w innowacyjne rozwiązania oszczędzasz na kosztach tradycyjnych ofert.

Wyjątkową zaletą zakupu takiego stołu jest jego samo-spłacalność. Zastosowanie mechanizmu wynajmu czasowego pozwala odzyskać zainwestowany kapitał a po jego zbilansowaniu umożliwia pozyskiwanie dodatkowego dochodu. Opłata za grę pobierana jest niezależnie od podstawowej oferty lokalu lub hotelu przez obsługę lokalu a czas korzystania z usługi jest rozliczany dzięki dodatkowym timerom. Więcej o tej metodzie znajdziesz we spisie Kalkulator zwrotu kosztu zakupu stołu bilardowego.

Jakość materiałów stołu bilardowego w ogrodzie

Wyjątkowy stół jest wykonany z solidnych materiałów odpornych na trudne warunki atmosferyczne. Postument wykonany jest z metalu malowanego proszkowo a rama z drewna litego. W stole zastosowano kamienną płytę z łupka włoskiego oraz sukno marki SIMONS odporne na działanie wody – sukno w kolorze Petroleum blue.

Brak miejsca w domu na stół bilardowy?

Od zawsze marzyłeś o własnym stole bilardowym? Do najbliższego centrum rozrywki jest wiele kilometrów? A dodatkowo ogranicza Cię miejsce? Tak, tak… nie w każdym domu znajdzie się pokój o odpowiednim metrażu na stół do gry w bilard. Teraz już nie masz takiego problemu. Możesz mieć swój wymarzony stół w ogrodzie lub na tarasie.

0 komentarzy:

Dodaj komentarz

Chcesz się przyłączyć do dyskusji?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *